چهارشنبه, 02 مهر 1399 - Wednesday, 23 September 2020

سخن مردم" شهردار شهر برازجان در پیامی نیمه شعبان را تبریک گفت:

1

بسم الله الرحمن الرحیم‏

اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی كُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا "

شعبان، ماه ذکر و عبادت و استغفار و دعاست. ماهی که در آن خوان رحمت الهی گسترانیده شده تا اهل دل، ره‌توشه‌ای بایسته بردارند.

شب نیمه ی این ماه، شب برائت (نجات) است. این شب مصادف است با طلوع خورشید درخشان عالم امکان، دوازدهمین گل بوستان امامت، حجت خدا بر روی زمین، مهدی موعود علیه السلام.

این روز مبارک همچنین به نام خادمان حریم امنیت ایران عزیز، روز سربازان گمنام امام زمان "عج" نامگذاری گردیده است.

اینجانب به نوبه ی خود این دو مناسبت بزرگ مذهبی و ملی را به پیشگاه حضرت ولی عصر ارواحنا فداه، نایب برحقش حضرت امام خامنه ای، ملت با ایمان و فداکار ایران اسلامی و به خصوص مردم قهرمان شهر عزیزم برازجان تبریک و تهنیت عرض میکنم.

این مناسبتهای فرخنده امسال با یک مناسبت فرهنگی و ملی نیز مقارن گردیده است. روز بزرگداشت یکی از بزرگترین سلاطین اقلیم سخن، شاعر دلها، سعدی شیرین سخن؛ به جاست که این مناسبت خجسته را نیز به پیشگاه شهروندان فرهنگ دوست برازجانی و تمامی عاشقان شعر و ادب پارسی تبریک عرض نمایم.

محمد حسن محمدی - خدمتگزار مردم شریف و نجیب برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

عضویت در خبر نامه