شنبه, 03 آبان 1399 - Saturday, 24 October 2020

سخن مردم"مهندس محمدی شهردار برازجان شهرداری پرتلاش و مردمی است ،که این دو مهم را در طول دوره شهردار بودن خود تاکنون ثابت نموده است.

 

DSC 03621

به گزارش سخن مردم"شهر برازجان از جمله شهر هایی بود که مدت ها مورد بی توجهی قرار گرفته بود ،خبری از توسعه شهری در آن دیده نمی شد یا اگر بود کم رنگ بود، با انتخاب مهندس محمدی به عنوان شهردار برازجان در شورای پنجم و با هفت رای به سمت شهردار انتخاب شد، که در طول سابقه شهرداری بی سابقه است که این حسن اعتماد اعضای پرتلاش شورا را می رساند که در جای خود قابل تقدیر است.

ایشان در طول دوره ای که تاکنون شهردار بوده کارهای بسیار خوبی را برای پیشرفت این شهر باستانی انجام داده است که احداث پیاده رو سلامت و کلنگ سالن هشتصد نفری و اتصال بلوار شریعتی به الفتح و دهها طرح ارزشمند دیگر  همه و همه بیانگر تلاش مستمر شهردار محترم و تیم ایشان است.

بنابراین می توان به جرات گفت ایشان یکی از شهرداران موفق در استان بوشهر است که به تلاش و دست پاکی شهرت دارد.

برازجان به چنین شهرداری نیازمند است تا بتواند مسیر پیشرفت را ادامه دهد، قطعا هستند افرادی که دلسوز شهر برازجان و توسعه آن نیستند.

مردم متدین و با فرهنگ برازجان به خوبی قدر شهردار پرتلاش خود را می دانند و هیچ وقت به صحبت های افرادی که  ضد پیشرفت شهرشان هستند توجه  نمی کنند.
                                                          حبیب قاسمی
                                             مدیر مسئول هفته نامه مردم جنوب
                                                  وپایگاه خبری تحلیلی سخن مردم

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه