دوشنبه, 10 آذر 1399 - Monday, 30 November 2020

IMG 1049

به گزارش سخن مردم " اوتک خبرنگاری است که در خدمت انقلاب اسلامی بوده است همیشه دوربین به دست دوربین به دوش در همه راهپیمایی ها حاضر بود.

IMG 1095

گزارش های خبری خود را برای روزنامه‌های کشور و مجلات ارسال می‌کرد.

بعد از پیروزی انقلاب بر خدمت خود برای انقلاب اسلامی افزود در همه جلسات راهپیمایی ها و جلسات اداری وعمومی حاضر وبه تهیه گزارش وخبر پرداخت.

در زمان جنگ تحمیلی صدام و پشتیبانانش علیه ایران اسلامی و اعزام رزمندگان اسلام به جبهه‌ها علی پیرمرادی حضور داشت و به کار عکسبرداری و تهیه خبر و عکس برای مطبوعات کشور می پرداخت.

در سالهای قبل از انقلاب اسلامی و زمان جنگ تحمیلی استان بوشهر فاقد روزنامه و مجله بودفقط استان های همسایه مانند فارس و خوزستان دارای روزنامه و هفته نامه بودند.که این خبرنگار برازجانی خبرها را برای روزنامه های تهران فارس خراسان ارسال می‌کرد.

این خبرنگار هنگام اعزام نیروهای رزمنده دشتستانی که از محل بسیج مستضعفین سابق سپاه پاسداران واقع در خیابان پاسداران مقابل پاساژ کویتی ها قرار داشت و نیز در محل مصلای نماز جمعه حاضر و از رزمندگان عکس و گزارش تهیه می‌کرد.

خبرهای زیادی از وی در روزنامه‌های مختلف کشور از قبیل کیهان آزادگان (ابرار فعلی) رسالت جوان و تعدادی روزنامه‌ها و مجلات دیگر به چاپ می رسید و در روزنامه‌ها و هفته نامه ها فارس( شیراز )خبر جنوب و سایر نشریات

علی پیرمرادی از خردادماه سال ۱۳۶۸ تا حداقل ۱۳۹۴ سمت خبرنگاری صدا و سیمای مرکز بوشهر و کشور را عهده‌دار بود و برای واحد مرکزی خبر صدا و سیمای فعلی خبر و فیلم تهیه و ارسال می نمود.

وی در بعد از انقلاب با اکثر هفته نامه ها و حتی روزنامه های استان از جمله : هفته نامه های صدای بوشهر، مردم جنوب ،دریای جنوب، اتحاد جنوب، به فکرشهر،پیغام جنوب، پیام جنوب،آوای ثوج ،آوای بهارستان،نسیم جنوب و روزنامه های بامداد جنوب ،پیام عسلویه، همکاری داشته است.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی این خبرنگار همچنان به همراه خبرنگاران جوان هم استانی دشتستان به انقلاب اسلامی خدمت می کند و در حالی که در مرکز دشتستان مستقر است ،اما در همه جای استان برای تهیه گزارش حضور فعال دارد.او اکنون 65 سال سن دارد.و تاکنون نتوانسته است صاحب خانه و کاشانه ای شود و مجرد است و شایسته حمایت. خبرنگاری انقلابی و فعال و متدین و مردمی و وفادار به آرمانهای انقلاب اسلامی، پس شایسته است مسِئولین محترم در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی این خبرنگار انقلابی را خانه دار نمایند.قطعا خانه دار کردن این خبرنگار متعهد رضایت خداوند را به دنبال خواهد داشت.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه