دوشنبه, 04 شهریور 1398 - Monday, 26 August 2019

سخن مردم"خدمت در جایگاه فرهنگ و ارشاد اسلامی جایگاهی است که در روند توسعه فرهنگ هر استان نقش مهمی دارد.

305875

به گزارش سخن مردم"یکی از مدیران موفق و پرتلاش استان بوشهر که بیش از پنج سال توانست با صبر و متانت و پشتکار و مردمداری به توسعه فرهنگی استان بوشهر کمک نماید سرکار خانم دکتر حمیده ماحوزی بود.

22ماحوزی

او که در حوزه های مختلف فرهنگی از تدریس و مدیریت در مدارس تا شورای اسلامی شهر تجارب بسیار خوبی داشت به خوبی توانست در طول این مدت در خدمت اهالی فرهنگ استان باشد.
خدمات ایشان در حوزه های مختلف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر قابل تقدیر است ایشان به عنوان یک زن موفق به خوبی توانست در پست مدیر کلی وظایف خود را به خوبی انجام دهد و موفقیت ها و خدمت صادقانه ایشان باعث شد تا بتواند پس از موفقیت های بدست آمده در استان و طی کردن ماموریت چند ساله اش راهی وزارت خانه شود تا با تجارب ارزشمندش به هم وطنان خود در حوزه فرهنگی کشور خدمت نماید ایشان در طول این چند سال با صبر و متانت مشکلات و ناملایمات فراوانی را پشت سر گذاشت تا توانست امروز با آبرومندی و موفقیت این پست را تحویل مدیر کل جدید بدهد.
نشریه مردم جنوب و پایگاه خبری سخن مردم برای این بانوی پرتلاش فرهنگی آرزوی موفقیت بیش از پیش دارد امید است در پست جدید موفق و پیروز باشد.
اما جانشین ایشان بانویی دیگر به نام دکتر فاطمه کرم پور است، که شخصیتی دانشگاهی است و در حوزه فرهنگی می تواند به خوبی این مسیر را طی نماید که برای ایشان هم آرزوی موفقیت و بهروزی داریم.
امیدوارم با وحدت و همدلی و همراهی فرهنگ دوستان استان این بانوی دانشگاهی در انجام رسالت مهم فرهنگی اش موفق و پیروز باشد.

حبیب قاسمی مدیر مسئول هفته نامه مردم جنوب وپایگاه خبری تحلیلی سخن مردم

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه