دوشنبه, 31 شهریور 1399 - Monday, 21 September 2020

سخن مردم"مهدی نیکنام رئیس شورای شهر برازجان به مناسبت حلول ماه ربیع الاول پیامی صادرکردند.

55

متن پیام بدین شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم

ربیع، ماه سرور و شادی اهل بیت و نشاط و مسرت مومنین و شیعیان فرا رسید.

ماهی که سرشار از رحمت و لطف خدا و لبریز از برکات و نعمتهای الهی است.

ماهی که "میلاد"، "آغاز هجرت" و "ازدواج" خاتم انبیا و سرور اوصیا حضرت محمد مصطفی (ص)، "آغاز امامت" منجی عالم بشریت و "لیلة المبیت" را در خود دارد و نیز حوادثی که هر کدام فرحبخش و شادی افزای عالم اسلام است.

لازم می دانم خالصانه این ماه عزیز را به همه مسلمانان، به ویژه مردم ولایت مدار برازجان تبریک و تهنیت عرض کنم.

ما پیروان اهل بیت عصمت و طهارتیم و با حزنشان محزون و با شادی اشان مسروریم و بسیار به جاست که به عاشقان حسینی و سوگوارانی که دو ماه محرم و صفر را با عزاداری ها و مراسم باشکوه، بزرگ داشتند، خدا قوت بگوییم و از برگزاری روضه ها و مراسم و شور و شیدایی های تحسین برانگيز هیئت ها و دسته ها و الحان دل انگیز مداحان و هنرمندی هنرمندان عاشورایی، تشکر کنیم و از دست اندرکاران و روساي هیئت ها و حسینیه ها و نیروی انتظامی و صدا و سیما و مسئولان امنیتی و همه کسانی که در خلق حماسه های ماندگار حسینی و پیاده روی ولایت نقش داشته اند، تقدیر و سپاس داشته باشیم. بی شک، ربیع عشق، آرام بخش جان و دل کسانی است که اندوه این شصت روز را به جان خریده اند و دل در غم شهيدان کربلا و آلام دهه آخر صفر، پریشان ساخته اند.

امید که در این ماه عزیز و در سایه تاسی به سیره نبوی و شجره طیبه امامت و بهره مندی از تعالیم ارزشمند دین مبین اسلام شاهد تقویت وحدت و همدلی، پیروزی و سرافرازی مسلمانان و برقرای صلح و عدالت در گوشه و کنار جهان باشیم.

ما به عنوان خدمتگزاران این مردم نجیب و شریف و همیشه در صحنه به ویژه جوانان پر استعداد و برومند، بر آن شديم تا سر حد توان در حفظ آرمان شهيدان و آبادانی این مرز و بوم بکوشیم.

اینجانب به نمایندگی همکارانم در شورای اسلامی شهر برازجان بار دیگر این ایام فرخنده را به شهروندان برازجان تبریک عرض کرده و از خداوند منان برای ملت شریف ایران اسلامی و مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی ) سربلندی و موفقیت روز افزون مسئلت می نمایم.

خادم مردم

مهدی نیکنام رئیس شورای شهر برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

دیدگاه‌ها  

0 #1 عذری اعظم پور 1397-08-18 21:42
درود بر شما
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

عضویت در خبر نامه