شنبه, 08 آذر 1399 - Saturday, 28 November 2020

سخن مردم"استاندار بوشهر در پیامی سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفت.

2w13_img_3007.jpg

به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، در پیام عبدالکریم گراوند به مناسبت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی آمده است: آزادگان سرافراز، راد مردانی هستند که تمام هستی خویش را برای حفظ کیان انقلاب اسلامی و دفاع از اسلام در طبق اخلاص نهادند و با تحمل سخت ترین شرایط و شدیدترین تنگناها و مضایق از باورهای دینی و انقلابی خویش در وفاداری به انقلاب و آرمان های امام راحل دست بر نداشته اند.

این پیام می افزاید: امروز آزادگان از پیشتازان حمایت از ولایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری دام ظله و در تلاش برای ایرانی آباد و سرافراز از هیچ کوششی فروگذار نیستند.

در پیام گراوند استاندار بوشهر آمده است: بیست و ششم مرداد ماه یادآور بازگشت غرورآفرین مردان و زنان آزاده‏ای است که پس از تحمل سال‏‌ها شکنجه و دوری از عزیزان به شرف افتخار آزادگی نائل شدند .

در ادامه این پیام آمده است: آزادگان اسطوره پایمردی بودند و با از خودگذشتگی برای پاسداری و دفاع از عزت،کیان و آبروی میهن اسلامی مردانه جنگیدند و اندوه و رنج دوری از وطن را صبورانه تحمل کردند اما درس عزت و استقلال و سربلندی را برای هموطنان به ارمغان آوردند.

در پایان این پیام آمده است: اینجانب به نوبه خود سالروز ورود تاریخی و فراموش نشدنی آزادگان قهرمان به میهن اسلامی را به مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و هیئت دولت، خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض می کنم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه