یکشنبه, 04 فروردين 1398 - Sunday, 24 March 2019

سخن مردم"یکی از بازار های هفتگی استان بوشهر جمعه بازار برازجان است که محلی برای خرید و فروش اجناس برای مردم استان بوشهر است .

اما با توجه به ازدحام جمعیت مکان فعلی مناسب جمعه بازار نیست و تا حالا چندین بار شهروندان برازجانی از مسئولین تقاضای جابجایی این بازار را نموده اند که متاسفانه تاکنون اقدام عملی برای تحقق این مهم صورت نگرفته است.

xlnw_index.jpg

به گزارش سخن مردم"این گزارش مربوط به عصر جمعه هشتم تیرماه نود و هفت است ،شدت ترافیک از چهار سمت میدان کشاورز که به جمعه بازار منتهی می شود ،مشاهده می شود که در این  روز  رفت و آمد مردم  با مشکل شدید ترافیکی روبرو شده است.
شهر داران قبلی برازجان چندین بار در رسانه ها خبر از جابجایی این بازار هفتگی را دادند ولی متاسفانه عملی نشد، حتی جانمایی مکان جدید هم اعلام شد.
 امروز مردم برازجان انتظار دارند که جابجایی جمعه بازار برازجان توسط شورای اسلامی و شهرداری برازجان در دستور کار قرار گیرد و عملی شود. مسئولین محترم خود تاکنون در روز جمعه شاهد بار ترافیکی سنگین در اطراف میدان کشاورز بوده اند بنابراین امید است  بیش از این مردم برازجان را در انتظار نگذارند و جابجایی تنها بازار هفتگی پرجمعیت استان را در دستور کار قرار دهند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

خبرهای ویژه