شنبه, 08 آذر 1399 - Saturday, 28 November 2020

به گزارش سخن مردم"سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر است ،خرمشهری که ماهها در اسارت رژیم بعث عراق بود، عملیات بیت المقدس که در سال ۱۳۶۰توسط نیروهای بسیجی و سپاهی و ارتشی صورت گرفت و بیش از بیست روز به طول انجامید باعث آزاد سازی شهر خون و قیام یعنی خرمشهر شد.

7aob_indexم.jpg

ارتش بعث عراق دیگر در خیال خام خود در این اندیشه بود که پس گیری خرمشهر برای ایران کار آسانی نیست ولی رزمندگان سرافراز ایران اسلامی با نیروی ایمان و با جانفشانی خود خرمشهر را آزاد کردند .

اهمیت عملیات غرور آفرین بیت المقدس تا این حد بود که بنیان گذار انقلاب اسلامی فرمودند:خرمشهر را خدا آزاد کرد بله واقعا همین طور هست نیروی ایمان و شجاعت رزمندگان اسلام با کمک خداوند بزرگ باعث پیروزی آنان شد تا بتوانند خرمشهر را آزاد کنند و بیش از نوزده هزار عراقی را در ابن عملیات بزرگ به اسارت بگیرند.

آری عملیات بیت المقدس در تاریخ هشت سال دفاع مقدس بی نظیر بود و رزمندگان اسلام بزرگی و شجاعت و ایمان راسخ خود به وطن و دین و ناموس را در تاریخ ثبت نمودند و تا تاریخ وجود دارد یاد حماسه سازان بزرگ بیت المقدس جاودانه خواهد ماند.

پایگاه خبری سخن مردم"سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر را به همه ملت بزرگ ایران اسلامی به خصوص رزمندگان عملیات بیت المقدس تبریک عرض نموده و این روز بزرگ را گرامی می داریم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه