امروز:
پنج شنبه, 30 فروردين 1403
دسته: اخبار ویژه - اسلایدر
یکشنبه, 06 اسفند 1402 20:17
   
    ایمیل
کد خبـر : 1443

 سخن مردم:مراسم افتتاح ستادهای انتخاباتی دکتر ابراهیم رضایی در شهرهای مختلف با استقبال گسترده و پرشور مردم برگزار شد.

به گزارش سخن مردم: دکتر ابراهیم رضایی عصر پنجشنبه در مراسم افتتتاح ستاد انتخاباتی خود در شهر شبانکاره ضمن تقدیر از حضور گسترده مردم در این مراسم اظهار داشت: از همه عزیزانی که در انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند و باعث ایجاد شور و نشاط اجتماعی در شهرها و روستاها شده‌اند تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی خواستار رعایت اخلاق و احترام در انتخابات پیش رو شد و اضافه کرد: ضمن تلاش برای برگزاری انتخابات سالم و پاک، به صورت شفاف همه اموال و دارایی‌های خود را اعلام می‌کنم تا مردم بدانند چه چیزی را چگونه به دست آورده‌ایم و از بقیه کاندیداها هم درخواست دارم این کار را انجام دهند.

رضایی غروب پنجشنبه در مراسم افتتاح ستاد خود در شهر آب‌پخش نیز ضمن بیان بخشی از عملکرد مجلس یازدهم بیان کرد: حضور مردم در انتخابات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و دعوت می‌کنیم همه مردم در انتخابات حضور یافته و به فرد اصلح رای دهند.

نماینده مردم دشتستان همچنین پنجشنبه‌شب در مسجد جنت برازجان در جمع نمازگزاران حضور یافت و ضمن بیان عمکرد خود در مجلس به تشریح اهداف و برنامه‌های خود پرداخت و به سوالات حاضرین پاسخ گفت.

رضایی پنجشنبه‌شب با حضور در مسجد جامع روستای دهقاید در جمع کثیر اهالی این روستا به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: مردم دشتستان بزرگترین سرمایه این شهرستان هستند که باید با تکیه بر این ظرفیت بزرگ، بیش از پیش در مسیر توسعه شهرستان حرکت کنیم.

پایان‌بخش برنامه‌های امشب دکتر رضایی، افتتاح ستاد مرکزی در شهر برازجان بود که با حضور گسترده و پرشور مردم و اجرای برنامه‌های جانبی مختلف همراه بود.

گروه‌های مختلف مردمی در مراسم افتتاح ستادهای دکتر رضایی در شهرهای مختلف دشتستان حضور یافته و حمایت خود را از وی اعلام کرده و برای وی آرزوی موفقیت کردند.

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share