دوشنبه, 11 مهر 1401 - Monday, 03 October 2022

سخن مردم"نشست خبری مهندس محمدی شهردار برازجان ومتین سخنگوی شورای شهر برازجان صبح پنج شنبه دردفترشهردار با حضور معاونین شهردار، کوهکن رئیس اداره فرهنگی، اجتماعی وورزشی شهرداری،محمودی مسئول دفتر شهردار،اصحاب رسانه ،فعالان مدنی درفضای صمیمی برگزار شد.

گزارش:ابوالفضل قاسمی

به گزارش خبرنگارسخن مردم"درابتدامهندس محمدحسن محمدی شهرداربرازجان ضمن خوش آمدگویی و تبریک اعیاد شعبانیه گفت: اصحاب رسانه یاروهمراه مجموعه شهرداری هستند ودراه رسیدن به اهداف مجموعه مدیریت شهری وشهرداری به ما کمک بزرگی هستند.

qyhw_img_7371.jpg

وی درخصوص اقدامات انجام شده در شهرداری برازجان گفت:در یک سال گذشته اصحاب رسانه با ما همراه و همگام بوده اند،مردم در این مدت نگاه مثبتی از شهرداری و مجموعه مدیریت شهری دارند،ومردم دیگراز شهرداری تنها انتظار کارهای عمرانی وخدمات شهری ندارند،رویکرد و نگاه ما مردم محوری است چرا که اعتقادداریم اگرمردم ازمارضایت داشته باشند نشانه این است که مادرکارهایمان موفق بوده ایم وخدا هم ازما راضی است.

وی درادامه گفت: ارتباط با مردم و مسئولین را در برنامه خود داریم مخاطبان ما همه مردم هستند که ما به همه توجه داریم ،وهر روز چندین ملاقات با مردم دارم انتقادات سازنده را می پذیریم و از نظراتشان در توسعه شهری استفاده می کنیم.

شهردار برازجان درادامه گفت:ایجاد نظم مالی از کارهای اصلی ما بوده است.وباید ساماندهی مالی انجام داد ساماندهی مالی و اعتبارات می تواند بهترین درآمد برای مجموعه شهرداری باشد ،ما بر روی درآمد پایدار ،مطالعه و در برنامه کاری خود داریم،همچنین حقوق ومزایای پرسنل شهرداری را توانستیم به موقع پرداخت نمائیم.

بازگشایی ادامه بلوار شریعتی و دلگشا و جنت را در برنامه خود داریمبه محلات کمتر برخوردار نیزتوجه ویژه داریم،ما سعی کرده ایم درکنار پروژه های عمرانی پروژه فرهنگی وورزشی هم داشته باشیم .که یک قدم جلوتر به پیش خواهیم رفت وجز اولویت های شهرداری است .

ایشان درادامه اظهارداشت:اعضای شورا همگی در اتمام پروژه ها ،شهرداری را یاری نموده اند نیازهای مردم را فراموش نخواهیم کرد اصلاح ورودی های شهر در دست اقدام است. وی درخصوص جمعه بازار برازجان نیز اظهارداشت:مکان جمعه بازار مکان مناسبی نیست.

وی ضمن رضایت مندی از پروژه های انجام شده ابراز داشت:پروژه های ناقص سال های قبل را سامان دادیم ،سال ۹۶برای مجموعه شهرداری سال خوبی بود وبا لطف خداوند توانستیم تمام پروژه هایی که مربوط به این سال بودند عملیاتی شوندوما انتظارداریم بتوانیم بعد از ۲۳سال که درجه شهرداری برازجان ۸است براساس تحقق بودجه این درجه ارتقاء یابد که در حال پی گیری ارتقا درجه هستیم.

ubif_img_7382.jpg

بودجه سال ۹۷تقدیم شورا شده تا دوهفته دیگر مصوب خواهد شد شورای نام گذاری باید تشکیل شود با باز شدن ادامه بلوار شریعتی تا حدودی مشکل ترافیک آخر بازار حل خواهد شد.

وی درخصوص بدهی شهرداری گفت:شهرداری برازجان را با 22 میلیارد بدهی تحویل گرفتم که تاکنون توانسته ایم بیش از 50 درصدآن را تسویه نمائیم.

uuj3_img_7377.jpg

ایشان درادامه درخصوص رسیدگی به محله والفجر گفت:ما محله والفجر را فراموش نکرده ایم کاشت چمن و احداثدیوار چینی دره ها از جمله دره آردوساماندهی خیابان بازار و روکش خیابان ها را امسال در برنامه داریم دیوار حفاظتی دره آردو را انجام داده و ادامه آن هم امسال در برنامه داریم درکاشت درخت هم تلاش های خوبی صورت گرفته است تکمیل جاده سلامت واحداث پیست دوچرخه سواری درکنارجاده سلامت واقدامات دیگری دردستورکاراست که انجام خواهد شد.

de4_img_7398.jpg

gmku_img_7369.jpg

شهرداربرازجان در خصوص فضای سبز نیر اظهارداشت: 13 چمن مصنوعی و 6 فضای سبز احداث گردیده که 3 تا به بهره برداری رسیده است.

وی درخصوص سالن اجتماعات هزار نفری وورزش های همگانی گفت:ما دوست داریم شهرمان دارای یک سالن آبرومند واستاندارد باشد دراین خصوص صحبت هایی هم با معاون عمرانی استاندار مطرح گردیدوما هم همکاری لازم را انجام خواهیم داد تا این پروژه به بهربرداری برسد.

همچنین درخصوص حمایت از ورزش های همگانی بودجه در نظر گرفته شده است چرا که هدف ما توسعه و پیشرفت ورزش همگانی است که خود جاده سلامت نیز جزء ورزش های همگانی است.

مهندس محمدی درادامه از مجموعه استانداری و فرمانداری دشتستان ،امام جمعه محترم، سپاه حضرت جواد الائمه،بسیج ،اعضای شورا، ،پرسنل خدوم شهرداری، معاونین خوددرشهرداری برازجان،مسئول اداره فرهنگی شهرداری،اصحاب رسانه، فعالین مدنی به خاطر همراهی نمودن شهرداری برازجان تقدیر و تشکر کرد.ایشان درادامه هم گفت یک تشکر ویژه هم ازمردم عزیز دارم که همیشه همراه ما بوده اند وما را یاری رسانده اند چرا که رضایت مندی مردم نشانه موفقیت ما وپیشرفت در کارهایمان است.

fhtw_img_7422.jpg

متین نایب رئیس و سخنگوی شوراگفت:اصحاب رسانه بازوان توانمند شورا و پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند ما برای تعیین شهردار بیش از سی جلسه داشته ایم و با شناخت کامل شهردار را انتخاب نموده و ایشان را در اجرای برنامه ها یاری خواهیم نمود اعتقاد شورا بر ثبات مدیریت بود بالغ بر ۹۵درصد مصوبات با ۷رای صورت گرفته که این مدیریت قوی شورا و انسجام آن را می رساند و همدلی خوب بوده است.

سال گذشته صد میلیون در حوزه ورزش و امسال حدود ۳۵۰میلیون بودجه برای آن در نظر گرفته شده است بودجه فرهنگی از یک میلیارد در سال ۹۷به یک میلیارد و نیم خواهد رسید.

حمایت از نویسندگان دشتستانی، نخبه ها ومسائل قرآنی را در دستور کار داشته و خواهیم داشت سعی کرده هنرمندان و گروه های هنری را حمایت کنیم. در امورخیریه به چند نفر وهیئت های مذهبی کمک نموده ایم.

وی درخصوص برنامه های که توسط شورا انجام شده است گفت:همایش زنان عاشورایی، برنامه نفس ،کنگره ملی به شهادت سکوت ،همچنین در برگزاری کلاس های مختلف هنری عکاسی خیاطی نویسندگی و... مساعدت و همراهی خوبی داشته ایم.ومردم نیز استقبال کرده اند.

بودجه را به بهترین نحو تقسیم خواهیم کرد که تمام محلات بهره مند شونداز نزدیک شاهد مشکلات مردم هستیم و برای رفع آن اقدام خواهیم نمود. وهمچنین توسعه محلات کمتر توسعه یافته را در برنامه خود داریم.

ایشان درادامه اظهارداشت:اعضای شورا به دنبال منافع شخصی خود نیستند همه کمیسیون ها فعال هستند اگر اصحاب رسانه یار و مددکار ما باشند تمام مشکلات حل خواهد شد.انشاءالله تا دو هفته دیگر بودجه سال ۹۷شهرداری نهایی می شود

cw43_img_7389.jpg

کوهکن رئیس اداره فرهنگی، اجتماعی وورزشی شهرداری برازجان دراین نشست گفت:ازهمکاری اصحاب رسانه وسازمان های مردم نهاد دراجرای برنامه های فرهنگی ویژه ایام نوروزصمیمانه تشکروقدردانی می نمایم.

وی درادامه گفت:درخصوص سازمان شدن اداره فرهنگی، اجتماعی نیز مذاکراتی را با مسؤلین ذیربط داشته ایم و موضوع نیزدرحال پیگیری است.

درپایان نشست از اصحاب رسانه تجلیل شد.

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه