یکشنبه, 31 تیر 1397 - Sunday, 22 July 2018

سخن مردم"دکترماریا خویش دوست رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتستان با مدیر مسئول هفته نامه مردم جنوب وهیئت تحریریه دیدارکرد.

ez1r_img_7348.jpg

به گزارش سخن مردم"دکتر ماریا خویش دوست رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرشتان دشتستان به همراه خانم غلامی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت با حضوردر دفتر هفته نامه مردم جنوب:ضمن تبریک سال نو به آقای قاسمی مدیر مسئول وهمکاران ایشان اظهارداشت:انشالله سال خوبی باشد برای شما وهمکارانتان وهمچنین برای ما وبتوانیم درزمینه بهداشت ودرمان خدمات خوبی را به مردم ارائه دهیم و با همکاری شما اصحاب رسانه جهت بالابردن هرچه بهتر مسائل بهداشتی ودرمانی شاهد شکوفایی هرچه بیشتر شهرستان دراین زمینه باشیم .

ایشان درادامه گفت: شما رسانه ها می توانید درخصوص بیماریهای ومشکلات کمک بزرگی به ما مسئولان کنید وما هم از طریق کارشناسان اطلاعات لازم را به شما جهت اطلاع مردم ارائه دهیم.

sdwh_img_7350.jpg

خانم دکتر خویش دوست دراین دیدار گفت: بیمارستان شهید گنجی تنها بیمارستان این شهر است وپذیرش بیماران زیادی دارد نه تنها خود شهرستان بلکه از از اطراف استان ومناطق صعب العبورهم پذیرش بیمارداردوانشالله با اضافه کردن پزشکان ونیرهای جدیدومتخصص وامکانات ویژه شاهد خدمات دهی بهتر از این به مردم  عزیز شهرمان باشیم.که جادارد از مسئولین وپرسنل این بیمارستان تشکر کنیم.

وی درخصوص بیمارستان 17 شهریور هم گفت:با تلاش جناب آقای سعادت نماینده پرتلاش مردم فهیم دشتستان در مجلس بودجه لازم برای ساخت بیمارستان وصول شده و تا سه سال آینده مورد بهره برداری قرار می گیردفقط زمان لازم است ایشان درادامه افزود :ساخت بیمارستان ۱۷شهریور یک کار تخصصی است با تمام امکانات وسیستم نوین برای همین است که کارساخت آن به پیمانکاران متخصص ومجرب وبا تجربه سپرده شده است وشاهد بیمارستان عالی وخوب دردشتستان باشیم .وتا به الان هم کار ساخت به خوبی پیش رفته که جادارد از آقای هاشمی وزیر بهداشت ودرمان نیز دراین زمینه تشکر کنیم.

utuy_img_7338.jpg

وی همچنین از را ه اندازی دستگاه اکوکاردیوگرافی سونوسایت (Sonosite) مدل edge ll پیشرفته در ببمارستان گنجی خبرداد وگفت: قیمت این دستگاه دویست و بیست میلیون تومان است که این دستگاها خریداری وراه اندازی شد که از فرماندار محترم ، نماینده محترم دشتستان ،رئیس دانشگاه علوم پزشکی دکتر کشمیری هم تشکر می کنیم.

ایشان درادامه گفت: به امید خدا کلینیک تخصصی شبانه روزی درکنار دژ برازجان درسال ۹۷افتتاح خواهد شد این کلینیک شامل آزمایشگاه ورادیولوژی ویک طبقه آن هم مخصوص پزشکان متخصص خواهد بود .ایشان درپایان گفت ما آماده انتقادات مردم هستتیم ومی پذیریم واز آنان استقبال می کنیم وهمچنین شما رسانه ها می توانید به ماکمک کنید تا مردم بهتر جواب سوالتاشان رابگیرند چون هدف رسانه آگاهی دادن درست وکارشناسی شده به مردم است.

roer_img_7331.jpg

دراین دیدارآقای قاسمی ضمن خوش آمدگویی وتشکر از حضور ایشان دردفتر هفته نامه مردم جنوب گفت:هفته نامه مردم جنوب هر هفته با چاپ خبرها درخدمت مردم ومسئولین است وتوانسته دراین چندسال نظر مخاطبان را جذب وبا انتشار اخبار موثق خوانندگان زیادی را جذب کند درهمه زمینه ها فرهنگی، اجنماعی ،سیاسی علمی وهمچنین چاپ اخبار اداره ها که از طرف روابط عمومی ها فرستاده می شود.
وی درادامه افزود:انصافا دراین مدت خدمات خوبی انجام شده وعملکرد مثبت شما نشانه مسئولیت پذیری شما است وقطعامردم شهرستان به تلاشها وکارهای خوبی که انجام شده است راضی هستند وقدردان زحمات شما هستند.وجادارد از خانم غلامی مسئول روابط عمومی هم تشکر کرد که در جهت اطلاع رسانی اخبار وفعالیتهای انجام شده با ما اصحاب رسانه درارتباط است.

مدیر مسئول هفته نامه مردم جنوب درادمه گفت: با وجود گستردگی جمعیت در شهرستان نیاز بیستری به پزشک متخصص دارد که در این زمینه تلاش هایی صورت گرفته و امید است با مدیریت خوب و توانمند خانم دکتر خویش دوست این مهم محقق شودهمچنین در زمینه تسریع در ساخت بیمارستان ۱۷شهریور برازجان نکاتی را بیان نمود.

آقای اسماعیل پور ورزشی نویس هفنه نامه در خصوص ورزش از خانم دکتر سوال کرد که دراین خصوص ایشان گفت :سلامت وورزش از اولویت کار مااست.طرح سند سلامت دشتستان آبان ماه تصویب شد وبحث بیماریهای قندی ودیابتی ،فشارخون دردستور کار قرار گرفت ودرشورای اداری مصوب شد که تمام اداره ها برای پرسنل خود بحث ورزش را داشته باشند وهمچنین جاده سلامت که از اولویت کار بهداشت ودرمان بود همه روزه شاهد پیاده روی وورزش مردم ومسئولین وکادراداره ها است که با این کار مهم باعث کم شدن بسیاری از بیماریها می شود.

3u6c_img_7353.jpg

در این دیدار که بمناسبت سال نو انجام شد دکتر خویش دوست رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان با اهدای لوح تقدیر از مدیر مسئول  و هیئت تحریریه هفته نامه مردم جنوب"و پایگاه خبری تحلیلی سخن مردم"تقدیر کرد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

محل تبلیغات شما