سه شنبه, 30 مرداد 1397 - Tuesday, 21 August 2018

سخن مردم"در آستانه یوم ا... ۲۲بهمن آئین عبادی سیاسی نماز جمعه برازجان توسط حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مصلح امام جمعه محترم شهرستان اقامه شد.

64le_1.jpg

به گزارش سخن مردم"ایشان با تبریک دهه مبارکه فجر و ۲۲بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی که به دستاوردهای اسلامی در ابعاد بین المللی و نیز تأثیرات داخلی حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن پرداختند.

1)دستاوردهای انقلاب در ابعاد بین المللی : معرفی اسلام ناب محمدی بعنوان یک مکتب تعالی بخش، رها شدن از سلطه قدرت های خارجی و حفظ استقلال در سیاست خارجی، استقلال همه جانبه کشور و تعامل با سایر ملت ها و دولت ها بر اساس عدالت و عزت، تأثیر بر مسائل راهبردی جهان و از جمله فرو ریختن نظام دو قطبی حاکم بر جهان، تبدیل ایران به یک قدرت متطقه ای و فرا منطقه ای تأثیرگذار در معادلات منطقه و جهان، تأثیر جدی بر حرکت های رهایی بخش در جهان اسلام و خارج از آن، پدید آوردن جریان مقاومت اسلامی در منطقه در برابر رژیم صهیونیستی، ایجاد و تقویت روح مبارزه و ایستادگی در ملت های جهان برای مبارزه با آمریکا، خروج ایران از کشورهای حامی صهیونیزم و اشغالگران قدس .

۲) تأثیرات داخلی حضور مردم در راهپیمایی یوم ا... ۲۲بهمن : تجدید بیعت با آرمانهای انقلاب و امام (ره) است، تجدید عهد و پیمان دوباره با مقام معظم رهبری می باشد، مردم نشان می دهند به اصول و اهداف انقلاب اسلامی پای بند هستند، یکی از عوامل مهم بازدارنده توطئه بدخواهان انقلاب و موجب تقویت نظام جمهوری اسلامی است، قدرت مانور بیشتری به مسئولان در عرصه های مختلف می دهد.

امام جمعه برازجان اظهارداشت:در حال حاضر دشمنان با انواع تهدیدها ، تحریم ها و فشارهای مضاعفی که وارد می کنند قصد نا امید کردن مردم را دارند و اینکه حضورشان کمرنگ شود.

وی درادامه افزود: استکبار جهانی با بوجود آوردن فشارهای جدید از جمله ایجاد اغتشاشات ماه گذشته و تشدید تحریم های بعد از برجام در چند ماه اخیر در صدد جدایی مردم از حکومت است، به طور قطع حضور پر رنگ مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن می تواند کلیه برنامه ها و نقشه های آنها را به هم بریزد .

از طرف دیگر هیچ جناح و طیف خاصی حق ندارد این مناسبت ملی و مذهبی را به نفع خود مصادره کند و می بایست همه یکصدا در راهپیمایی شرکت نمایند .

0gae_img_3824.jpg

حجت الا سلام مصلح درادامه از فرماندار، معاونین ایشان، شورای اسلامی شهر، شهردار، نیروهای نظامی و انتظامی، مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان به جهت تشکیل میز خدمت و پاسخ به مشکلات مردم قبل از برگزاری مراسم نماز جمعه تقدیرکرد.

tjh6_index.jpg

وی درخصوص ساماندهی بازار برازجان تذکر جدی به مسئولین شهرستان در زمینه ساماندهی بازار روز برازجان دادواظهار داشت:اینکه پس از چندین بار مطرح نمودن در خطبه ها ، متأسفانه قاطعیتی برای این کار نمی بینیم و هر از گاهی طرح هایی اجرا و سپس رها می شود .

لذا فرماندار، شهردار، شورا، اتاق اصناف، نیروی انتظامی و دیگر مسئولین جلسه بگیرند و چاره ای برای بازار بیندیشند ، تا کی باید مراجعات مردمی به نزد ما دغدغه بازار روز شهر باشد؟

657c_index44.jpg

درپایان از اسلام پناه یکی از انقلابیون با اهدا لوح تقدیر بعمل آمد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

محل تبلیغات شما