دوشنبه, 01 مرداد 1397 - Monday, 23 July 2018

 

سخن مردم":مراسم گرامیداشت نه  دی روز بصیرت و میثاق با ولایت تلاوتی از قرآن مجید وسرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.
به گزارش سخن مردم"این مراسم با حضور مصلح امام جمعه برازجان ، آحاد واقشار و گروه‌های مختلف مردم برازجان ودیگرمسئولین شهرستان ، در میدان امام خمینی (ره)برازجان  با شکوه خاصی برگزار شد.

گزارش:ابوالفضل قاسمی


درابتدا امام جمعه برازجان ضمن خوش آمد گویی به حاجتی استاد حوزه ودانشگاه ومهمان ویژه این مراسم گفت:گرامی می داریم یادوخاطره همه شهدا راه حق وفضیلت ،شهدای انقلاب ،شهدای هشت سال دفاع مقدس وسلام درود می فرستیم بررهبر عزیز انقلاب و یوم الله نه دی روزبصیرت ومیثاق با ولایت را تبریک می گویم.

cvo_m66vi_1697.jpg
وی درادامه گفت:این اجتماع با شکوه به مناسبت نه دی صورت گرفته وملت ما همیشه مراتب وفاداری خودرابه انقلاب اسلامی وارزشها اعلان وانزجار ونفرت از استکبارجهانی وعیادی استکبار وفتنه گران خارجی وداخلی دراین مراسم با  شکوه ابراز می دارندوجوانان ماوبسیجیان وهمه اقشار مردم همواره بصیر وآگاه درصحنه ها حضور پیدا می کنند وهمواره نقشه وفتنه های دشمنان را خنثی نموده اند.

h1ia_img_1701.jpg
 حجت الاسلام حاجتی امام جمعه موقت اهواز گفت :امروز روز ویژه و الهی است و شهری ویژه و حساس چون سنگری حساس من نمی‌گویم شهر برازجان شهرستان دشتستان من می‌گویم سنگر برازجان سنگر دشتستان سنگری قوی با مردمانی آبدیده

in58_img_1665.jpg
ایشان درادامه افزود: ما آمده ایم که بگوییم حتی برای یک لحظه یک سال و یک ماه یک ساعت یک دقیقه پشیمان نیستیم که در این راه هستیم و آمده ایم در کنار ولایت وبا ولایت مداران باشیم آمده ایم باشیم با ولایت تا شهادت وندای شمااز طریق این تصاویر برای عالم می رود که مردم دشتستان استان بوشهر تا آخرین قطره خون در کنار رهبر معظم  و امام جامعه شان ایستاده اند .

s3ww_img_1558.jpg9ldo_img_1590.jpg
امام جمعه موقت اهواز درادامه افزود:مردم مشکلات زیادی دارند ازبیکاری تا مشکل ازدواج ومسکن جوانان  همه ما دغدغه داریم همان دغدغه نگرانی که امام خامنه ای دارد اما چشمانمان باز هوشیار است چراچون می خواهیم ازاین مملکت حفاظت ‌کنیم.

دلیل شرکت گسترده شما مردم در این حماسه بصیرت وروشنی است .ما آمده  ایم حرف حق را بزنیم مردمی شیعی و فاطمی و سنی و محمدی فرق بین شکم و شرف را می دانند شکم گرسنه را تحمل می‌کنند. اما ازشرف وعزت دفاع می کنیم ودر کنار رهبر می مانیم چون می‌دانیم عاقبت به خیر می شویم.حاجتی درادمه گفت: مردم مشکلات دارند سپرده‌گزاران سرمایه‌های شان بر باد رفته دولت و مسئولین باید رسیدگی کنند.

 حجت الاسلام حاجتی افزود:دشمن بداندولایت و نظام جمهوری اسلامی  تنها نیست ما با صدای بلند به اینها می گوییم خون شهیدان فراموش نشده است این ملت در صحنه هستند وازحماسه ۹ دی حراست ومحافظت می کنند ،واین صدای مردم دشتستان است که خطاب به رهبرشان می‌گویند. لبیک یا حسین

وی درپایان  خطاب به دشمنان گفت:آمریکاییان،اسرائیلی‌ها و فرانسوی‌ها این نابکاران که نقش پلیس خوب و بد را بازی می کنند این را بدانند که ما یک جان ناقابل داریم و دیگر سرمایه نداریم وهروقت نیاز باشد برای ولایت فقیه و رهبری فدا می کنیم .

y7ab_img_1541.jpg

vqa2_img_1698.jpg800_img_1673.jpgi4xr_img_1542.jpg

zehr_img_1689.jpg

2luc_mvi_1643333.jpg

ch67_img_1728.jpg

jbym_mvi_3331644.jpgنظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

محل تبلیغات شما