یکشنبه, 31 تیر 1397 - Sunday, 22 July 2018

سخن مردم"همایش فردای امید به مناسبت روز جهانی معلول با حضور مدیر کل آموزش و پرورش و مسئولان شهرستانی ومعلولین در سالن فرهنگ برازجان برگزار شد.

گزارش:سمیه مصدق

به گزارش سخن مردم"کرمی مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهربا تبریک روز جهانی معلول گفت: در میان معلولین استعداد های خوب و نخبه ای وجود دارد و شما معلولین نیز می توانید با تلاش و کوشش و پشتکار به موفقیت برسید و نمونه و الگوهای شایسته ای برای جامعه باشید.

ناصر کرمی افزود:آنچه باعث شکل گیری شخصیت و هویت شما می شود نیروی ذهن و قدرت روحی بالایی است که شما معلولین عزیز دارید و می توانید با ترکیب این دو موفقیت های بسیاری را کسب کنید.وهمچنین شوروشوق بهترزیستن را هم درخودتان وهم اطرافیانتان ایجا کنید.

وی خاطر نشان کرد:ادارات بهزیستی و اداره استثنایی آموزش و پرورش دو دستگاه متولی امر آموزش و مهارت آموزی معلولین در جامعه هستند که در این راستا همکاران من در اداره آموزش استثنایی در بیشتر نقاط استان معلولین را تحت پوشش آموزش و مهارت آموزی قرار داده اند تا افراد موثری برای جامعه باشند.

شهردار برازجان:معلولیت محدودیت نیست

محمدی شهردار برازجان دراین همایش گفت:معلولیت محدودیت نیست،یکسری موانع ومشکلات برای معلولین وجوددارد که امیدواریم روز به روز شاهد مرتفع ترشدن این مشکلات باشیم.

وی درادامه افزود: در سال گذشته و از سال جاری تاکنون اقداماتی جهت رفاه حال معلولین صورت گرفته است.از جمله مناسب سازی گذر شهید چمران برای معلولان عزیز، دراختیار قرار دادن پارک دانش آموز ودو اتاق جهت فعالیت معلولین به انجمن باور امید ، افتتاح کتابخانه استودیو صوتی مخصوص روشندلان که با همکاری شورای شهر وشهرداری راه اندازی شده است.

متین دبیر همایش فردای امید: هدف از برگزاری این همایش ایجاد زمینه فرهنگی برای بهتر دیده شدن معلولین است

متین دبیر همایش فردای امید و عضو شورای شهر برازجان گفت:هدف ما از برگزاری این همایش ایجاد زمینه فرهنگی برای بهتر دیده شدن معلولین است.ایشان درادامه گفت: تعداد معلولین شهر برازجان 2 هزار و 100 نفر است که این معلولین دارای استعداد و توانمندیهای فراوانی هستند و ما مسئولین باید برای پرورش این استعدادها تلاش کنیم .

وی ضمن تشکر از مسئولین که دراین همایش با شکوه شرکت کرده اند افزود:انشالله این برنامه ها درسال های آینده ادامه خواهیم داد .

این مراسم با همکاری فرمانداری دشتستان،اداره بهزیستی شهرستان ،اداره آموزش وپرورش استسنایی، شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان ،موسسه نهادآران برگزار شد و درپایان مراسم از معلولین موفق و دست اندرکاران این همایش تقدیر به عمل آمد.

w01o_dsc_0015.jpgk05_dsc_0017.jpgk0k_dsc_0044.jpgdvgy_dsc_0028.jpgo874_dsc_0052.jpg1g7y_untitled-1.jpg0rbx_dsc_0047.jpg7bvq_dsc_0051.jpgtvau_dsc_0091.jpgi155_dsc_0100.jpg

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

محل تبلیغات شما