چهارشنبه, 01 ارديبهشت 1400 - Wednesday, 21 April 2021

سخن مردمدر محکومیت حرکت زشت و هنجار شکنانه دوچرخه سواری زنان و دختران بد حجاب در برازجان ، هیات سائلین الزهرا (س) و کانون فرهنگی اندیشه وگروه جهادی شهید حججی و مسجد امام حسین (ع) برازجان بیانیه ای صادر نمود.

sokhanemardom 2541

به گزارش سخن مردم" متن بیانیه به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

شهر برازجان با تقدیم صد ها شهید و هزاران ایثارگر و جانباز در جهت حفظ امنیت ، استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی و حفظ ارزشهای انقلاب ، بعنوان ستاره ای درخشان در گستره جغرافیایی ایران اسلامی میدرخشد.

متاسفانه بعضا شاهدیم با کج سلیقه گی و کوتاه اندیشی برخی از مسئولان و متولیان حرکاتی ناشایست در این شهر اتفاق می افتد که باعث هنجارشکن عمومی و توهین به ساحت مقدس اسلام و مردم غیرتمند این دیار است.

لذا ما جمعی از جوانان انقلابی و مردم دیار دارالحماسه برازجان ضمن محکومیت حرکت زشت برگزاری مسابقه دوچرخه سواری زنان و دختران بدحجاب که منجر به تشویش اذهان عمومی و تهیه خوراک تبلیغاتی برای رسانه های معاند و ضد انقلاب و همچنین توهین به ساحت مقدس مردم غیرتمند این دیار شده است را محکوم کرده و از حرکت انقلابی هیات دانش آموزی حضرت علی اکبر(ع) و فرمایشات امام جمعه محترم شهر برازجان در محکومیت این حرکت مذبوحانه ، حمایت قاطع خود را اعلام میداریم.

و از مسئولین مربوطه تقاضای جدی داریم با اتخاذ تصمیمات صحیح و برخورد با متخلفین و مجریان این حرکات ناشایست به نحوی اقدام نمایند تا دیگر شاهد این اتفاقات ناگوار در دیار ما نباشیم.

والسلام

«والعاقبه للمتقین»

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه