چهارشنبه, 01 ارديبهشت 1400 - Wednesday, 21 April 2021

سخن مردمبدنبال حوادث و اتفاقات روز برازجان که عده ای با این عنوان با آبروی شهر شهید پرور برازجان بازی کرده و باعث ناراحتی مردم متدین و خانواده های شهداء شهر برازجان شدند هیئت دانش آموزی بیانیه ای صادر نمود.

sokhanemardom 2520

به گزارش سخن مردممتن بیانیه هیئت دانش آموزی به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

باسلام خدمت مردم شریف و شهید پرور شهر برازجان ، بدنبال انتشار بیانیه اول هیئت دانش آموزی با عنوان حوادث و اتفاقات روز برازجان که عده ای با این عنوان با آبروی شهر شهید پرور برازجان بازی کرده و باعث ناراحتی مردم متدین و خانواده های شهداء شهر برازجان شدند، لذا به شرح زیر آخرین روند پیگیری این حرمت شکنی توسط هیئت دانش آموزی به اطلاع مردم شهر برازجان رسانیده می شود؛

۱- ضمن تشکر از پاسخگویی سه عضو محترم شورای اسلامی شهر برازجان آقایان بزرگوار نوید متین ، وحید مصدق و حاج محراب بنافی، مفصلا در خصوص اتفاقات پیش آمده صحبت گردید. در اینجا مجدد از پاسخگویی این بزرگواران کمال تقدیر و تشکر بعمل می آید. اعضای محترم شورا عنوان نموده اند که این حرکت به روز برازجان مرتبط نیست و به صورت خودجوش توسط افراد محدودی صورت گرفته است و دربرنامه های شورای شهر و شهرداری به مناسبت روز برازجان چنین برنامه ای لحاظ نگردیده است. این کلیپ در روز جهانی زن منتشر و به روز برازجان تعمیم داده شده است. و ما در صحنه های مختلف حامی فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی هستیم.یکی از اعضاء اعلام‌نمود که ما در این خصوص بیانیه خواهیم داد.

۲- فرمانده محترم سپاه دشتستان طی تماس تلفنی از دغدغه و تلاش های نوجوانان و جوانان هیئت دانش آموزی تقدیر و تشکر و از مواضع آنها حمایت نمود. وی اعلام نمود که ما با تمام توان از دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع و از حرکت های مردمی که هدف آنها حفظ ارزش ها است حمایت خواهیم کرد. در اینجا از فرمانده انقلابی و پرتلاش سپاه دشتستان بپاس حمایت و پاسخگویی تقدیر و تشکر بعمل می آید.

۳- از مردم ، هیئت ها و مساجد شهر برازجان که طی تماس های مکرر از این حرکت حمایت نمودند تقدیر و تشکر بعمل می آید.

در پایان به اطلاع می رساند؛

۱- این هیئت منتظر جوابیه قاطع شورای اسلامی شهر برازجان مبنی بر تکذیب این حرکت ناهنجار به اسم روز برازجان می باشد. به اطلاع مردم عزیز می رساند این هیئت به هیچ عنوان بدنبال تخریب فردی نیست و تمام تلاش خود را در دفاع از ارزش ها قرار داده است.

۲- انتظار می رود نیروی محترم انتظامی و دادستان محترم با توجه به تاکید امام جمعه محترم شهر برازجان مبنی بر برخورد با حرمتشکنان،   نسبت به برخورد جدی با عوامل این حرکت اقدام نمایند. و اگر برخورد صورت گرفته با توجه به مطرح شدن این موضوع در اجتماع ، برخورد آن را نیز اعلام کنند تا باعث جلوگیری از چنین حرکاتی در آینده شود. ان شالله شهداء و خانواده شهداء از شما راضی باشند.

هیئت دانش آموزی از هرگونه حرکت در راستای حفظ ارزش ها حمایت میکند. هرچند دستمان کوچک است ولی قدم ها و اراده ی ما مثل کوه استوار است.

۳- مسئولین فرهنگی شهر این حرکت را بعنوان زنگ خطر تلقی کرده و جهت پیشگیری و تکرار چنین حرکت هایی برنامه ریزی کنند.

والسلام علیکم

کمیته بصیرتی و سیاسی هیئت دانش آموزی حضرت علی اکبر (ع) برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه