یکشنبه, 19 ارديبهشت 1400 - Sunday, 09 May 2021

سخن مردم"شهرداربرازجان!"برازجان نامی به بلندای صدها سال دیرینگی و افتخار؛ سرزمینی که تاریخش پر است از صدها و بلکه هزارها فرزند نام‌آور و انسان شجاع، فرهیخته است.

شهردار

به گزارش سخن مردم"شهرداربرازجان درپیامی روزبرازجان راتبریک گفت:

برازجان!نامی به بلندای صدها سال دیرینگی و افتخار؛ سرزمینی که تاریخش پر است از صدها و بلکه هزارها فرزند نام‌آور و انسان شجاع، فرهیخته و ارزشمندی که ذکر نامشان هم کوهی از غرور و افتخار را پشتوانه‌ی عزت و سربلندی این شهر سربلند قرار داده است.

شهر زیبایی که همواره به وجودش و به داشتنش فارغ از تمام کژاندیشی‌های کج‌اندیشان افتخار کرده‌ایم و فرزندان فهیمش تا بوده برای آبادانی‌اش -علیرغم همه‌ی موانع- از پای ننشسته‌اند تا این امانت بزرگ تاریخ همچنان -سرزنده و استوار- مسیر رشد و پیشرفت را پیش روی خود ببیند.

اینک در موسم شکوفایی نخل‌های سرفراز و در آستانه‌ی دوازدهم اسفند قرار داریم؛ روزی که با حسن نیت و همدلی خدمتگزاران صادق این دیار به نام زیبای «برازجان» نامگذاری گردیده و فرصتی شده برای نکوداشت شهر تاریخی و زیبایمان.

اینجانب به عنوان فرزند کوچک این دیار و خدمتگزار شهر و شهروندان نیک‌اندیش شهر عزیزم برازجان فرا رسیدن این روز بزرگ را به همه‌ی همشهریان گرانقدر و فرزندان فرهیخته و فهیم برازجان عزیز تبریک عرض نموده، سربلندی و سرفرازی برازجان و همه‌ی فرزندان شریفش را از درگاه احدیت مسئلت می‌نمایم.


با احترام
محمدحسن محمدی
شهردار برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه