یکشنبه, 17 اسفند 1399 - Sunday, 07 March 2021

سخن مردم" در چهارشنبه‌های امام رضایی: بیمارستان شهیدگنجی معطر به پرچم متبرک رضوی شد.

IMG 8602

گزارش : ابوالفضل قاسمی

به گزارش سخن مردم" طی مراسمی معنوی وبا حضور حجت الاسلام مصلح امام جمعه دشتستان،اسدی دبیرکانون‌های خدمت رضوی شهرستان دشتستان و مسئولین کانون های رضوی، پرچم متبرک آستان قدس به رئیس بیمارستان شهیدگنجی شهر برازجان اهدا تادرمکانی مناسب دربیمارستان نصب شود.

IMG 8583

عباس اسدی دبیر کانون‌های خدمت رضوی شهرستان دشتستان در این مراسم معنوی ضمن دعای خیر برای تمامی بیماران بیان نمود:خوشحال هستیم امروز درچهارشنبه، روزی که متعلق به امام رضا (ع)است پرچم متبرک رضوی به بیمارستان گنجی اهدا می شود.

ایشان هدف از اهدای پرچم آستان قدس رضوی به بیمارستان شهیدگنجی را تقدیر از خدمات و تلاش‌های کادر بهداشتی و درمانی در مقابله با کرونا اعلام کرد و گفت: کادر بهداشتی و درمانی استان در این ماه‌ها، مبارزه‌ای ایثارگرانه با ویروس کرونا داشتند و لذا باید از آنها قدردانی نمود.

وی زحمات مدافعان سلامت در بیمارستان شهیدگنجی برازجان را تلاشی ماندگار یاد کرد و بیان داشت: همه ما مرهون خدمات و تلاش‌های بزرگ مردان و زنان حوزه بهداشت و درمان هستیم که فداکارانه ماه‌ها است که در لباس خدمت به مردم، انجام وظیفه می‌کنند.

IMG 8590

امام جمعه دشتستان:

پرچم متبرک رضوی نمادی ازحرم اهل بیت (ع) و تبرک شده است

حجت الاسلام مصلح با تبریک ماه رجب ،ماه صیام افزود:دراین ماه پرخیروبرکت دعا وتضرع به درگاه خداوند مستجاب می شود.

ایشان با بیان اینکه امیدواریم این بیماری هرچه زودتر ریشه کن شود اظهارداشت:درطول تاریخ چه بسیارکسانی که باتوسل به ائمه اطهارشفایافتند،امام رضا (ع)که امام رئوف وولی نعمت ما است درایران وباید توسل کنیم تا هرچه زودتر این بیماری رفع شود.

پرچم متبرک رضوی نمادی ازحرم اهل بیت (ع)وتبرک شده است که می تواند درهرمحیطی معنویت ونورانیت داشته ونصب آن باعث می شود که بیشترتوسل به خدا واهل بیت (ع)داشته باشیم.

امام جمعه دشتستان با اشاره به زحمات رئیس بیمارستان رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان وکادردرمان،پزشکان،پرستاران، گفت:این عزیزان خدماتی را به بیماران ارائه وهمچنان درسنگر خدمت ایستادند وپایداری نمودندتا الحمدالله این بیماری به مرورزمان کاهش وکم شدکه جای تقدیر دارد،وچه بسیاری مدافعان سلامتی که جان خودرادراین راه ازدست دادند.که از درگاه خداوند متعال برای آن شهیدان علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسألت می نمایم.

IMG 8597

رئیس بیمارستان شهیدگنجی :

نصب پرچم متبرک رضوی برکات زیادی برای کادر درمان خواهد داشت

رئیس بیمارستان شهیدگنجی گفت:نصب پرچم متبرک رضوی دربیمارستان، واین کارمعنوی قطعا برکات زیادی برای کادردرمان وبیماران خواهدداشت،وقوت قلبی است برای همه ی ماخدمتگزاران دربیمارستان ،امروز برای من وکادردرمان روزی فراموش نشدنی است وخوشحال هستم که امروز با حضورشما بزرگواران وبا اهداپرچم متبرک رضوی این بیمارستان معطربه عطرحرم رضوی شد.

دکتر شهرام جلال پور رئیس بیمارستان شهیدگنجی با اشاره به ترویج معنویات در کنار درمان بیماران در این فضای معنوی و آئینی گفت: زحمات طاقت فرسای کادر درمانی در بیمارستان شهیدگنجی و سایر مراکز درمانی شهرستان با هدف خدمت رسانی به مردم و بازگرداندن سلامتی و بهبودی به آنها در حالی انجام شد که طی ماه‌های اخیر بسیاری از اعضای خانواده بزرگ بهداشت و درمان شهرستان حتی از مرخصی خود نیز بهره نبرده‌اند.

ایشان عشق به خدمت رسانی به هموطنان و مردم را عامل مهم تداوم خدمت دانست و تاکید کرد: کار دشواری که کادر درمانی دارند جز در سایه عشق و ایثار صورت نمی‌پذیرد آن هم تلاشی که پاداشی اخروی برای آنان دارد.

وی همچنین ضمن درخواست ازتمامی مردم دشتستان به رعایت نکات بهداشتی، به توصیه‌هایی در راستای مقابله با کرونا نیز اشاره کرد و ادامه داد: ما باید دقت داشته باشیم که کرونا ریشه کن نشده و به پایان رسیدن آن منوط به رعایت همه در حوزه مسائل بهداشت عمومی شامل، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، شستشوی دست‌ها، استفاده از ماسک و دوری از تجمعات و است.

درپایان این مراسم معنوی پرچم متبرک رضوی جهت نصب درمکان مناسب دربیمارستان شهیدگنجی به رئیس بیمارستان اهدا شد.

IMG 8580

IMG 8586

IMG 8592

IMG 8593

IMG 8588

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه