یکشنبه, 19 ارديبهشت 1400 - Sunday, 09 May 2021

سخن مردم"در پنجمین روز از دهه فجر ۹۹ و با حضور فرماندار دشتستان ۲۰ پروژه در حوزه ها و سرفصل های مختلف در بخش مرکزی شهرستان دشتستان افتتاح شد.

IMG 6194

گزارش:علی اصغررجایی

به گزارش سخن مردم"،فتح الله نوروزی در حاشیه افتتاح پروژه ها و طرح های عمرانی بخش مرکزی شهرستان دشتستان با گرامیداشت دهه مبارک فجر اظهار داشت:انقلاب اسلامی روحیه خودباوری و ما می توانیم را در ملت ایران تقویت کرد و به برکت همین باور و روحیه ،امروزه در بسیاری از حوزه ها پیشرفتهای قابل ملاحظه ای داشته ایم.

نوروزی بیان داشت:پیشرفت و توسعه در پرتو تلاش مضاعف،اتحاد کلمه و همدلی حاصل می شود و برای تحقق اهداف بلند انقلاب اسلامی باید از تفرقه بپرهیزیم.

IMG 6124

فرماندار دشتستان از افتتاح ۲۰ پروژه در سرفصل های مختلف با رقم ۲۶میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان در بخش مرکزی شهرستان دشتستان خبر داد و افزود:در دهه فجر ۱۵ پروژه با رقم ریالی ۱۳ میلیارد تومان در شهر برازجان مرکز شهرستان دشتستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

نوروزی بیان داشت:یکی از پروژه هایی که در شهر برازجان افتتاح شد پروژه پیست اسکیت بود که نقش مهمی در نشاط اجتماعی و خودباوری و اعتماد به نفس و سلامت جسم دارد.

IMG 6025

نماینده عالی دولت در شهرستان دشتستان با اعلام اینکه از سال ۹۳ تاکنون نزدیک به ۴۰۰ میلیارد تومان جهت توسعه عمران شهری از محل ارزش افزوده و آلایندگی به حساب شهرداری های ۹گانه شهرستان واریز شده ابراز داشت: ۲۳۷ میلیارد تومان به حساب شهرداری برازجان واریز و به حساب شهرداری دالکی و دهیاری های بخش مرکزی مبلغ ۸۳ میلیارد تومان واریز گردیده است.

نوروزی از اجرای ۵۸ هکتار گلخانه در سطح شهرستان خبر داد و افزود: ۴۳ درصد این گلخانه ها در دولت تدبیر و امید صورت گرفته است و عملیات اجرایی شهرک گلخانه به متراژ ۳۰ هکتار به زودی در حوزه جهاد کشاورزی آغاز می گردد.

فرماندار دشتستان با اعلام اینکه احداث بوستان های امید تاثیر خوبی در افزایش روحیه نشاط بخصوص در روستاها دارد اظهار داشت: ١١١بوستان اميد درسطح شهرستان (در دولت تدبيراميد) شروع شده است که تعدادزيادي تكميل و تعدادي نيز درحال انجام وتكميل هستند که امروز دو بوستان اميد با رويكرد ورزشي در دو روستای بخش مركزي افتتاح شد.

نوروزی از اهتمام ویژه دولت تدبیر و امید به حوزه آبخیزداری اشاره کرد و افزود:در همین راستا ۶ پروژه ( بند سنگی ملاتی در حوزه آبخیز بالا دست برازجان) با مبلغ ۳ میلیارد و سیصد میلیون تومان افتتاح شده است.

فرماندار دشتستان همچنین از افتتاح ۵ پروژه با مبلغ ۱۷ میلیارد تومان در حوزه اقتصادی در بخش مرکزی خبر داد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه