یکشنبه, 19 ارديبهشت 1400 - Sunday, 09 May 2021

سخن مردم" صبح امروز و با حضور مسئولین ستاد دهه مبارک فجر و مصلح امام جمعه برازجان، نمایشگاه سالانه گروه هشت که با مدیریت ابوالقاسم طحانیان می باشد در محل سالن سازمان تبلیغات اسلامی برازجان افتتاح گردید.

sokhanemardom 2321

به گزارش سخن مردم" درحاشیه این نمایشگاه ضمن گفتگوی اختصاصی که با طحانیان صورت گرفت وی گفت: این نمایشگاه را با120 اثر از هنرمندان تجسمی و70نفر شرکت کننده که از اعضای این گروه می باشند برپا نموده ایم.

این هنرمند افزود:نمایشگاه سالانه گروه هشت هرساله در آبان ماه برگزار می شد که امسال با توجه به شرایط خاص کرونایی در ماه های آبان و دی ماه شرایط برگزاری فراهم شد که طبق نظر ستاد مقابله با کرونا زمان برگزاری به بهمن ماه موکول شد که خوشبختانه امروز توانستیم این نمایشگاه رو که زحمات اعضای گروه هنری هشت است را افتتاح کنیم.

طحانیان افزود:دراین نمایشگاه دربخش های کاریکاتور،نقاشی،طراحی،سیاه قلم،نقاشی خط،پوستر،نگارگری،حجم وسفال در معرض دید عموم علاقه مندان قرار می گیرد.

لازم به ذکراست ابوالقاسم طحانیان از هنرمندان صاحب سبک در رشته کاریکاتور ساکن شهر برازجان می باشد که دارای عناوین متعدد کشوری و استانی می باشد و بیش از دیک دهه است که در این رشته فعالیت می نماید.

همچنین علاقه مندان می توانند جهت بازدید از این نمایشگاه از تاریخ12/11/99تا16/11/99 عصرها از ساعت16:00 تا20:00 به سالن سازمان تبلیغات اسلامی مراجعه کنند.

روابط و اطلاع رسانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتستان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه