چهارشنبه, 01 ارديبهشت 1400 - Wednesday, 21 April 2021

سخن مردم"جلسه کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر برازجان به ریاست حاج محراب بنافی برگزار شد. 

20210113 140357

به گزارش سخن مردم" در این جلسه که معاون محترم شهردار مهندس جامعی و برجویی حضور داشتند در مورد عدم نوسازی ناوگان حمل و نقل ماشین الات بخش خدمات شهرداری گزارشی داده شد.

20210113 140309

 در این جلسه حاج محراب بنافی ضمن انتقاد در مورد واگذار نشدن خدمات شهرداری و جمع آوری پسماند خانه مردم به بخش خصوصی در عین داشتن مصوبه شورا گفت: اگر ما هم مانند شهرهای دیگر که خدمات شهرداری رابه بخش خصوصی سوق داده اند وماشین آلات نو وباکیفیت را وارد ناوگان حمل ونقل خودکرده اندورضایت مندی مردم خود را به دنبال داشته است.

ایشان افزود: ما باید بیشترخدمات خود را به سمت برون سپاری برنامه ریزی کنیم ونظارت خودرابرعملکردآنان تقویت نماییم این ماشین الات ناوگان بخش خدمات شهرداری کاملا فرسوده و از رده خارج شده اگردرطول سالهای گذشته شهرداری هرسال درصدی ازماشین الات خودنوسازی می کردالان به این روزگرفتارنبودیم.

رییس کمیسیون خدمات شهری افزود: توجه ویژه و کمک به پاکبانان عزیز و زحمتکش بخش خدمات باید برنامه ریزی کرد ، که رضایت این عزیزان و خانواده آنان بدست آورد ، اگر می خواهیم شهری تمیز داشته باشیم باید هزینه های خود را به سمت برون سپاری هدایت نماییم.

20210113 140256

در ادامه خانم تنگستانی رئیس شورای اسلامی پیشنهاد داد در بودجه سال آینده مبلغ بیشتری به بخش خدمات در نظرگرفته شود و وسایل مورد نیاز بخش خدمات طی یک لیستی به شورای شهر پیشنهاد گردد تا شورا بتواند در جلسات خود در مورد آنها به بحث وگفتگو بپردازد.

وی افزود: شورا آمادگی دارد با کمک شهرداری برای تقویت بخش خدمات ،رایزنی خود را با وزارت کشور جهت نوسازی ماشین آلات تلاش نماید.

ایشان خاطر نشان نمود: لباس های مخصوص کارگران خریداری و در اختیار کارگران زحمتکش قرار گیرد.

در ادامه مهندس جامعی با ابراز تاسف از اینکه ماشین الات شهرداری عمر مفید خود را از دست داده اند و با توجه به هزینه بسیار بالا شهرداری برازجان توان خرید ماشین آلات نو را ندارد.

ایشان افزود: که در حال برنامه ریزی هستیم که اگر بتوانیم بخشی از خدمات شهر را به بخش خصوصی واگذار نماییم و جزئیات این طرح به مسئولان مافوق خود در شهرداری داده شده منتظر هستیم که مناقصه آن برگزار شود.

20210113 140235

20210113 140244

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه