چهارشنبه, 01 ارديبهشت 1400 - Wednesday, 21 April 2021

سخن مردم نماینده شرکت رویال آلمان گفت: شرکت صنایع سیمان دشتستان اولین شرکت سیمان در خاورمیانه که تاییدیه آزمایشگاه همکاراتحادیه اروپا را دارد.

sokhanemardom 2199

به گزارش سخن مردم مهدی فریدون نیا درجلسه افتتاحیه ممیزی خارجی(تمدید گواهینامه های IMS) که با حضور اعضای تیم ممیزی از شرکت رویال آلمان ، مدیر عامل و عضو هیئت مدیره جناب آقای دکتر علی بیگی ، مشاورسیستم های مدیریتی کارخانه آقای دکتر نامدارزادگان،مدیرکارخانه و مدیران شرکت صنایع سیمان دشتستان روز دوشنبه هشتم دیماه در سالن جلسات برگزار گردید بیان داشت: 10سال است که با مجموعه سیمان دشتستان همکاری داریم، این شرکت به مدت چهارسال است که در حوزه آزمایشگاه همکار اتحادیه اروپا فعالیت می کند.

sokhanemardom 2198

وی افزود: شرکت سیمان دشتستان کار بزرگی در حق سیمان کشور کرد، عراق بازار مشترکی برای ترکیه و ایران بود، وقتی می خواستند صادرات انجام دهند نمونه ها را به دلیل اینکه آزمایشگاه تایید شده ای نبود بهمین خاطر به خارج از کشور فرستاده می شد و باعث خروج ارز از کشور شده و از سویی دیگر هر زمان نیز که اراده می کردند می توانستند جلوی این کار را بگیرند .

وی تصریح کرد: بعد از پیاده سازی آزمایشگاه همکار اتحادیه اروپا ، نمونه ها به آزمایشگاه شرکت صنایع سیمان دشتستان منتقل می گردد و کارشناسان این شرکت با تلاش و زحمت فراوان آزمایشات را انجام می دهند.

فریدون نیا خاطر نشان کرد: بعد از آن به اتکای شرکت صنایع سیمان دشتستان با اطمینان مقایسه های بین آزمایشگاهی، سیمان های دیگر هم توانستند گواهینامه 17025را بگیرند و صادرات را انجام دهند.

وی اضافه کرد: خدا را شکر این یک افتخار برای کشور و شرکت صنایع سیمان دشتستان شد و بخش صادرات سیمان از این جا قوت گرفت .

فریدون نیا تصریح کرد: یکی از مزیت های شرکت صنایع سیمان دشتستان این است که براحتی می توان روند کیفی کنترل محصول را کنترل کرد و روزانه پایش هایی که انجام می شود برای شرکت رویال ارسال می گردد. از مزیت های دیگر شرکت سیمان دشتستان یکنواختی کیفیت و تنوع محصول آن است که این امر باعث شده توجه ویژه ای به محصولات این شرکت معطوف شود.

وی در پایان ادامه داد: طی دو روز مستندات این شرکت بررسی شده و پس از آن جهت تمدید گواهینامه های IMS اقدامات لازم انجام می گیرد.

sokhanemardom 2200

sokhanemardom 2201

sokhanemardom 2202

sokhanemardom 2203

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه