یکشنبه, 19 ارديبهشت 1400 - Sunday, 09 May 2021

سخن مردم"مراسم‌گرامیداشت یکمین سالگرد شهادت سردارشهید حاج قاسم سلیمانی در زندان دشتستان همراه با افتتاح آئین دادرسی الکترونیک مددجویان و بازدید از بخش های بهداری ، مدرسه قرآنی، اماکن فرهنگی ، ورزشی اصلاح تربیت اداره زندان با حضور نوروزی فرماندار دشتستان ، حجه الاسلام مصلح امام جمعه شهرستان ، فرماندهی سپاه جواد الائمه، مدیرکل زندان های استان بوشهر، دادستان دشتستان برگزارشد.

photo ۲۰۲۱ ۰۱ ۰۳ ۲۳ ۲۵ ۰۷

2

گزارش:علی اصغررجایی

به گزارش سخن مردم"صبح روز یکشنبه ۱۴ دی ماه ، مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در سالن فرهنگی‌مذهبی شهید گنجی زندان دشتستان همراه با افتتاح آئین دادرسی الکترونیک مددجویان در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و بازدید از بخش های بهداری ، مدرسه قرآنی، اماکن فرهنگی ، ورزشی اصلاح تربیت اداره زندان با حضور فتح الله نوروزی فرماندار دشتستان ، حجه الاسلام و المسلمین حسن مصلح امام جمعه شهرستان ، زراعتگر معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ، سرهنگ غلامپور فرمانده سپاه جواد الائمه شهرستان ، مقبلی مدیرکل زندان های استان بوشهر، حیدری دادستان دشتستان ، اسفندیاری مدیر اداره زندان شهرستان و سرهنگ جماعتی فرمانده بسیج اداری دشتستان صورت گرفت.

photo ۲۰۲۱ ۰۱ ۰۳ ۲۳ ۲۵ ۱۸ 2

دراین آیین ابتدا سرپرست زندانهای استان با اشاره به ابعاد مختلف زندگی سردار شهید سلیمانی وی را فردی آگاه به مقتضیات زمان ،مدیر و مدبر و فرمانده ای سلحشور در جبهه های نبرد دانست و گفت: شهید سلیمانی محور مبارزه منطقه ای علیه تروریسم بود و تلاشهای هدفمند او نقش بسیار موثری در سرکوب داعش و تقویت امنیت منطقه داشت.

photo ۲۰۲۱ ۰۱ ۰۳ ۲۳ ۲۵ ۱۳

درادامه حجت الاسلام و المسلمین مصلح نماینده محترم ولی فقیه در دشتستان و امام جمعه برازجان نیز ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی ایشان را مالک اشتر رهبری دانست .

وی با برشمردن خصایص این شهید بزرگوار بیان داشت: شهید سلیمانی دارای اخلاص در عمل بود،عملش خالصانه و برای رضای خدا بود،او خدمت به مردم را سرلوحه زندگی خود می دانست و حضور میلیونی مردم شریف ایران در تشییع پیکر مطهر او شاهدی بر این مدعاست.

11

همچنین سرهنگ غلامپور فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) دشتستان نیز با ذکر خاطراتی از منش و زندگی سردار شهید وی را مدیر وفرماندهی توانمند در میدان نبرد و سایر امور مردمی دانست .

photo ۲۰۲۱ ۰۱ ۰۳ ۲۳ ۲۵ ۱۸

نوروزی فرماندار دشتستان نیز در این آیین گرامیداشت با اشاره به اینکه سردار شهید رضایت خدای متعال را در خدمت به آرمانهای انقلاب و مردم می دانست گفت: بزرگترین درسی که شهید سلیمانی به ما می آموزد آن است که فرصت خدمت به مردم را در نظام مقدس جمهوری اسلامی قدر بدانیم و همه ما تلاش کنیم گامی در راستای خدمت به ملت شریف ایران برداریم.

وی ضمن اشاره به اقدامات اصلاحی و تربیتی در زندان دشتسان گفت: زندان کانون اصلاح و تربیت است و در نظام اسلامی باید بستر بازپروری فراهم باشد و بحمدالله اقدامات حوزه های مختلف زندان دشتستان قابل توجه است و نشان از هدفمند بودن اصلاح وتربیت است.

34

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه