یکشنبه, 23 خرداد 1400 - Sunday, 13 June 2021

سخن مردم"فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از شناسائی و دستگیری سارقان مغازه طلا فروشی در برازجان کمتر از 8 ساعت پس از وقوع سرقت خبر داد.

نیروی انتظامی

به گزارش سخن مردم"این مقام انتظامی اظهار داشت: در پی سرقت از مغازه طلافروشی واقع در بازار روز برازجان و سرقت مقادیری طلا بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی در محل وقوع جرم حضور یافته و بررسی های علمی و میدانی جهت شناسائی و دستگیری سارقان و کشف طلاجات مسروقه را آغاز کردند.

سرهنگ آراوند گفت: با بررسی های دقیق و کارشناسانه محل وقوع سرقت و اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس آگاهی 2 نفر سارق شناسائی و در فاصله زمانی 8 ساعت پس از ارتکاب جرم در مخفیگاهشان دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان مقدار8 کیلو گرم طلای مسروقه به ارزش 8 میلیارد و 500 میلیون تومان کشف شد .

فرمانده انتظامی دشتستان گفت : سارقان در بازجوئی های انجام شده به ارتکاب سرقت طلاجات از مغازه طلافروشی اعتر اف و پس از تشکیل پرونده تحویل مر اجع قضائی شدند.

سرهنگ آراوند بیان کرد:دستگیری سارقان و کشف طلاجات مسروقه رضایتمندی مالباخته و سایر واحدهای صنف طلافروشی را بدنبال داشته است که امیدواریم با رعایت هرچه بیشتر نکات ایمنی شاهد بروز چنین حوادثی نباشیم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه