دوشنبه, 27 ارديبهشت 1400 - Monday, 17 May 2021

سخن مردم"نوروزی فرماندار دشتستان درپیامی  ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستارراتبریک گفت:

فرماندار 2

به گزارش سخن مردم" متن پیام فرماندار دشنستان به شرح زیراست:

فرماندار

پنجم جمادی الاول سالروز ولادت با سعادت شیرزن دشت کربلا ، حضرت زینب کبری (س) در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز پرستار نامگذاری شده است.

پرستاران مظهر ایثار و از خود گذشتگی با تاسی از سیره عملی و رفتاری آن حضرت (س) هستند که بارها آن را نشان داده و اثبات کرده اند.

نامگذاری یک روز از تقویم به پاس زحمات این قشر کار ارزشمندی است تا ارزش و جایگاه آنان را گوشزد کند.   با شیوع بیماری منحوس کرونا در کشور پرستاران همگام با سایر اعضای کادر درمان همچون همیشه وارد صحنه مبارزه با این بیماری شدند و شهادت جمعی از این قشر زحمتکش ، انسان دوستی و ایثار آنان را بیشتر نشان می دهد.

در شهرستان دشتستان نیز بیش از ۹ ماه که کرونا وارد زندگی مردم شده است بیش از ۵۵۰ پرستار و بهیار در بخش بهداشت و درمان شهرستان با تمام وجود تلاش می‌کنند و در این بین ۳۰۰ نفر از این عزیزان به بیماری کرونا مبتلا شده اند.

اینجانب ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز بزرگ پرستار، یاد و خاطره شهدای عزیز مدافع سلامت را گرامی داشته و بر روان پاک آنها درود می‌فرستیم و برای جامعه بزرگ پرستاری کشور به ویژه شهرستان دشتستان آرزوی سلامتی و عاقبت به خیری از درگاه یگانه هستی بخش داریم.

فتح الله نوروزی

   فرماندار شهرستان دشتستان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه