پنج شنبه, 14 مرداد 1400 - Wednesday, 04 August 2021

سخن مردم : این جلسه با حضور رئیس ، دبیر و نائب رئیس بانوان ، هیات والیبال استان بوشهر با فرماندار جمشیدی در فرمانداری بوشهر برگزار گردید.

sokhanemardom 2124

به گزارش سخن مردم : عباس جمشیدی فرماندار بوشهر ضمن تشکر ویژه از زحمات غلامرضا گنجی رئیس اسبق هیات والیبال استان بوشهر و تبریک بابت انتخاب حسن بازدرهوا در راس والیبال استان بوشهر اظهار داشت : والیبال یکی از رشته های پر طرفدار و جذاب در سطح کشور و استان بوشهر می باشد.

ایشان با بیان اینکه مسئولین هیات والیبال دغدغه های فراوانی جهت پیشرفت این رشته دارند تشکر نمودند و ابراز امیدواری کردند طی رایزنی با شهردار بوشهر جهت زیرساخت های والیبال ساحلی چه در بخش آقایان و چه در بخش بانوان قدم های مثبتی گذاشته شود.

جمشیدی همچنین جهت کمک به حضور نماینده شایسته استان در مسابقات سریBدسته یک کشور ابراز خرسندی کردند که استان بوشهر نماینده ای در سطح کشور دارد و تمهیداتی جهت حضور شایسته این تیم در نظر گرفته شود.

sokhanemardom 2125

حسن بازدرهوا رئیس هیات والیبال استان بوشهر در ابتدا ضمن تشکر از زحمات چهار ساله آقای غلامرضا گنجی و مجموعه تحت اختیارشان در هیات والیبال استان بوشهر اظهار داشت : با توجه به اینکه استان بوشهر بیشترین مرز آبی با خلیج فارس دارد، اهمیت رشد و توسعه ورزش ساحلی در استان جایگاه ویژه ای دارد.

به همین امر متاسفانه در حال حاضر مجموعه ورزشی ساحلی مختص این رشته در مرکز استان وجود ندارد و این هیات خواستار اختصاص یک مجموعه در خور شان و نام والیبال ساحلی می باشد که البته مذاکراتی با اعضای محترم شورای شهر و شهردار محترم بوشهر انجام شده است و قول هایی جهت بازسازی زمین والیبال ساحلی روبروی هتل پرواز داده اند.

رئیس هیات والیبال استان بوشهر افزود : همچنین طی چند سال اخیر والیبال بوشهر هیچ نماینده ای در سطح کشور نداشته است و در حال حاضر یکی از اهداف عالیه مجموعه هیات والیبال استان احیای والیبال استان و معرفی آن در سطح کشور میباشد که به همین امر مجوز لازم از سوی فدراسیون والیبال جهت حضور نماینده استان در مسابقات سری B دسته یک کشور گرفته شده است و برای حضور این تیم شایسته که متشکل از جوانان والیبالیست استان بوشهر می باشد نیازمند حمایت ها و کمک های مالی مسئولین استانی و شهرستانی است.

sokhanemardom 2126

فخر السادات هاشمی نائب رئیس بانوان هیات والیبال استان در مورد اهداف والیبال در قسمت بانوان گزارشی ارائه نمودند و با توجه به وضعیت کرونایی و عدم شرایط مناسب جهت تمرینات بانوان در سالن های ورزشی خواستار در اختیار گذاشتن زمین والیبال ساحلی با رعایت شئونات اسلامی و مصوبات پوشش وزارت ورزش و جوانان برای این رشته در سطح شهر بوشهر شدند.

نائب رئیس بانوان هیات والیبال استان همچنین خبر از برگزاری کلاس مربیگری درجه ۲ ساحلی ویژه بانوان برای نخستین بار به میزبانی استان بوشهر و برگزاری مسابقات ساحلی ویژه بانوان خبر داد.

sokhanemardom 2127

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه