پنج شنبه, 14 مرداد 1400 - Wednesday, 04 August 2021

سخن مردم" رئیس اتاق اصناف شهرستان دشتستان از آسیب جدی واحدهای صنفی در شهر وحدتیه از توابع شهرستان برازجان خبر داد.

sokhanemardom 2060

به گزارش سخن مردم" روح اله اسماعیلی در گفت وگو با خبرنگاران افزود: شهرستان دشتستان دارای شش بخش است که اکثر مناطق درگیر سیل و آبگرفتی و خسارت های ناشی از سیل شده اند اما شهر وحدتیه بیش از سایر بخش ها آسیب دیده است.

وی تصریح کرد: بارش‌های سنگین و غافلگیر کننده روزهای اخیر در استان بوشهر علاوه بر آبگرفتگی خانه ها با تخریب برخی منازل روستایی همراه شد و خسارت‌های مالی و سنگینی برای واحدهای صنفی به همراه داشت و تاکنون نیز دو نفر در این شهرستان جان باختند.

اسماعیلی بابیان اینکه خسارت‌های ناشی از بارندگی‌های اخیر به واحدهای صنفی دقیقا مشخص نیست و در حال بررسی هستیم افزود: در وحدتیه بیشترین آسیب را داشته است و در شهرستان دشتستان بر اثر شدت بارندگی ها سقف برخی از پاساژها دچار ریزش آب شده و پس از پایان بارندگی ها می‌توانیم میزان خسارت ها را جمع بندی و اعلام کنیم.

رئیس اتاق اصناف شهرستان دشتستان (برازجان) تصریح کرد: در حال حاضر خسارت جدی به بیش از ۳۰ واحد صنفی در شهر وحدتیه و چندین واحد صنفی در شهر برازجان وارد شده است و به گونه ای که تمام سرمایه کسبه از بین رفته است و امیدوار هستیم بعد از برآورد خسارت دولت حمایت لازم را از واحدهای صنفی آسیب دیده داشته باشد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه