پنج شنبه, 14 مرداد 1400 - Wednesday, 04 August 2021

سخن مردم" دیشب و ساعات اولیه صبح امروز شهرستان دشتستان و شهر برازجان یکی از کم‌سابقه‌ترین بارندگی‌های تاریخ خود را تجربه کرد. شهردار برازجان که در ساعات بارندگی در سطح شهر حضور یافت و مستقیما مشکلات را رصد کرد در گفتگویی کوتاه با خبرنگار روابط عمومی شهرداری گفت: اگرچه لایروبی به‌موقع دره‌ها کمک کرد کمترین حجم سیلاب روانه‌ی مناطق مسکونی شود اما شدت بارش در زمانی کوتاه سبب شد آبهای سطحی مناطق بالادست و خیابانهای مناطق شرقی شهر به سمت مناطق غربی شهر سرازیر شود و ساعات سختی را رقم بزند.

sokhanemardom 2042

به گزارش سخن مردم" مهندس محمدی با اشاره به تمهیدات شهرداری برای کاهش خسارتها افزود: در ساعات سخت بارندگی و سیلاب، دستورات لازم برای همراهی همکاران پرتلاشم در شهرداری برازجان با مردم صادر شد و نظارت لازم صورت گرفت تا حداقل آسیب‌ها را شاهد باشیم. نیروهای پرتلاش آتش‌نشانی، خدمات و دیگر همکاران تلاشگر حوزه‌های معاونت اجرایی و معاونت عمرانی در این ساعات بحرانی در کنار مردم قرار گرفتند و به یاری همشهریان عزیز خود شتافتند.

شهردار برازجان افزود: متاسفانه در حادثه‌ی سیل امروز شماری از خودروهای شهروندان در سیلاب گرفتار شد که همکارانمان در سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری برازجان با تمام توان به یاری شهروندان شتافتند.

محمدی با اشاره به حجم پایین آسیبهای سیل با توجه به حجم بالای بارندگیها اظهار امیدواری کرد شهروندان با عدم ساخت و ساز در مناطق غیرمجاز و مسیل‌ها و حریم رودخانه‌های فصلی، رعایت بهداشت شهری و نریختن زباله و نخاله در مسیر دره‌ها، کانالهای دفع آبهای سطحی و جوهای فاضلاب با خدمتگزاران خود در شهرداری همکاری کنند تا در چنین مواقعی شاهد کمترین آسیب‌ها به تاسیسات شهری و مناطق مسکونی باشیم.

sokhanemardom 2043

sokhanemardom 2044

sokhanemardom 2045

sokhanemardom 2046

sokhanemardom 2047

sokhanemardom 2048

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه