چهارشنبه, 10 آذر 1400 - Wednesday, 01 December 2021

سخن مردم" سرپرست بیمارستان مهر و سرپرست درمانگاه امام موسی کاظم (ع) با فرمانده سپاه جواد الائمه شهرستان دشتستان دیدار نمودند.

sokhanemardom 1899

به گزارش سخن مردم" روز دوشنبه 3 آذر سرپرست بیمارستان دکتر سیاسی نژاد به همراه خانم مصطفوی سرپرست درمانگاه امام موسی کاظم (ع) با سرهنگ غلامپور فرمانده سپاه جواد الائمه شهرستان دشتستان و سرهنگ جمی مسئول بازرسی سپاه دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار دکتر سیاسی نژاد ضمن تبریک هفته بسیج به سرهنگ غلامپور، از تلاشهای ایشان و کادر تحت سرپرستی وی تقدیر و تشکر نمودند.سرپرست بیمارستان مهر ضمن اشاره به طرح توسعه بیمارستان تا پایان سال جاری با افزایش ۲۰ تخت جراحی، داخلی، آی سی یو نوزادان، راه اندازی سی تی اسکن و گسترش سونوگرافی موجود، از احداث بیمارستان ۶۴ تخت خوابی در مجاورت بیمارستان کنونی خبر دادند. ایشان همچنین با اشاره به عقد قرارداد با سازمان بیمه سلامت مبنی بر پذیرش بیماران تحت پوشش این بیمه با تعرفه دولتی این امر را ارائه خدمتی بیشتر به مردم شریف دشتستان برشمردند.

sokhanemardom 1900

دراین نشست خانم مصطفوی سرپرست درمانگاه امام موسی کاظم (ع) با تبریک هفته بسیج، ضمن تشکر از حمایت های مدیریت محترم درمان استان و همکاری بیمارستان مهر خاطر نشان نمودند که در این مرکز علاوه بر پزشک عمومی و دندانپزشکی، متخصصین داخلی، مغز و اعصاب، گوش و حلق و بینی، زنان و اطفال نیز ارائه خدمت می نمایند. وی از افزایش رضایت مندی کلی مراجعین از نحوه ارائه خدمت این مرکز درمانی خبر دادند و افزودند که جهت رفاه بیشتر مردم و جلوگیری از ازدحام و شلوغی خصوصا در این شرایط خاص، تقسیم بندی در نوبت دهی به مراجعین صورت پذیرفته است. ایشان با بیان اینکه ساختمان جدید درمانگاه امام موسی کاظم (ع) در دهه مبارکه فجر امسال مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت، این اتفاق را جهشی بزرگ در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی توسط سازمان تامین اجتماعی در سطح شهرستان دشتستان دانستند.

دراین دیدار سرهنگ غلامپور با تبریک فرا رسیدن هفته بسیج، ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای کادر درمان، ایثار و ازخودگذشتگی آنها را در این شرایط ویژه و در جهت مقابله با ویروس کرونا همچون ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان دلاور جنگ تحمیلی دانستند و افزودند ما همواره قدردان زحماتشان خواهیم بود. ایشان با تاکید به این نکته که باید از تمامی ظرفیت ها و امکانات موجود در جهت ارتقای سطح بهداشت و سلامت شهرستان دشتستان بهره برد، ایجاد و توسعه مراکز درمانی را نیاز مبرم مردم منطقه و شهرستان دشتستان دانستند.

sokhanemardom 1901

روابط عمومی بیمارستان مهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه