دوشنبه, 04 بهمن 1400 - Monday, 24 January 2022

ابوالفضل قاسمی"سخن مردم" فرماندار دشتستان درنشست با خبرنگاران مطرح کرد :با کسانی که به هر نحو محدودیت های کرونایی را رعایت نکنند برخورد جدی و قانونی خواهد شد.

IMG 3807

به گزارش سخن مردم" صبح امروز 29 آبان ماه نشست صمیمی فرمانداردشتستان با اصحاب رسانه درخصوص محدودیت های جدید کرونایی در شهرستان دشتستان با رعایت کامل پروتکل بهداشتی ورعایت فاصله اجتماعی برگزارشد.

فرماندار دشتستان ضمن تبریک هفته بسیج وگرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت اظهارداشت: از اصحاب رسانه شهرستان جهت همراهی و اطلاع رسانی به مردم در ایام کرونایی تقدیر و تشکر می کنم وهر موفقیتی داشته ایم به خاطر همراهی اصحاب رسانه بوده است و باید توان خود را افزایش دهیم تا بتوانیم از این مسیر عبور نمائیم.

IMG 3806

ایشان درادامه ضمن تقدیر از رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتستان افزود:مجموعه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از شروع شیوع ویروس منحوس کرونا(کوید19)،با تمام توان به عنوان رزمندگان خط مقدم جبهه مقابله با کرونا ایثار و فداکاری ودرکنار مردم انجام وظیفه نمودند.

رئیس شورای سلامت شهرستان دشتستان گفت : ما مسئولین وظیفه داریم در خدمت مردم باشیم ،از روز اول تا امروز آمار را واقعی به مردم شفاف ارائه داده ایم چون باید به مردم واقعیت ها را بگوئیم.

نوروزی فرماندار دشتستان با اشاره به اینکه هم اکنون شهرستان دشتستان دروضعیت نارنجی قرار دارداذغان داشت: اگر مردم همکاری کنند این وضعیت به سفید هم تبدیل خواهدشد و در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و عدم استفاده از ماسک امکان وضعیت قرمز کرونایی نیزوجود دارد.

IMG 3817

وی خاطرنشان کرد:اکنون وضعیت نارنجی شهرستان به خاطر تلاش های صورت گرفته در سطح دستگاه های اجرایی و ذیربط و همچنین همراهی خوب مردم واطلاع رسانی شما اصحاب رسانه است.

فرماندار دشتستان با اشاره به اینکه روز شنبه اول آذر ماه آغاز و بنابر وضعیت حاکم بر هر شهرستان،محدودیت های مرتبط با آن اعمال خواهد شد تصریح نمود: افزایش تعداد مبتلایان به کرونا و به تبع آن افزایش آمار مرگ و میر در سطح کشور باعث شد ستاد ملی مقابله با کرونا اعمال محدودیت های شدید کرونایی را در دستور کار قرار دهد .

نوروزی خاطرنشان کرد:با توجه به وضعیت نارنجی شهرستان دشتستان،از روز شنبه فعالیت مشاغل گروه های ۳ و ۴ که اطلاعات آن در پایگاه های اطلاع رسانی وزارت بهداشت موجود است به مدت دو هفته تعطیل خواهند بود ودر صورت تعطیل نکردن تا پایان ۱۴ روز محدودیت پلمب می‌شوند..

وی افزود:همچنین فعالیت مشاغل گروه ۲ نیز از روز شنبه تا ساعت ۲۰ شب خواهد بود.

نوروزی خاطرنشان کرد:شرط فعالیت مشاغل گروه ۱ نیز رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی می باشد.

وی درپایان گفت: محدودیت ها با محوریت نیروی انتظامی و سپاه جواد الائمه با اولویت شهر برازجان اجرامی شود.

در فرمانداری دشتستان قرارگاه نظارت وکنترل بیماری کرونا راه اندازی شده است ، مديران دستگاههای اجرایی همكاری لازم را با دبيرخانه قرارگاه از نظر تأمين نيروی انسانی و..... داشته باشند.ورودی استان بوشهر از سمت گلوگاه شهید صلاحی کنترل می شود ودرصورت ورود به شهرهای نارنجی  500هزارتومان جریمه می شوند.

در شرایط نارنجی باید پنجاه درصد کارکنان در محل کار حاضر باشند،از مردم انتظار داریم مراسمات عروسی را در این دو هفته پیش رو به تعویق بیندازند،چاپخانه ها موظفند زمان تشییع را اعلام نکنند،باید تجمعات و دور همی ها را حذف کردواصناف موظفند افراد بدون ماسک را به محل کسب خود راه ندهند.

IMG 3809

IMG 3813

IMG 3815

IMG 3818

IMG 3819

IMG 3846

IMG 3822

IMG 3850

IMG 3855

IMG 3824

IMG 3823

IMG 3842

IMG 3810

IMG 3811

IMG 3812

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه