دوشنبه, 04 بهمن 1400 - Monday, 24 January 2022

سخن مردم" در چهارمین روز از هفته تربیت بدنی و ورزش ، آئین افتتاحیه طرح کوچ شهرستان دشتستان برگزار گردید.

sokhanemardom 1585

به گزارش سخن مردم" در چهارمین روز از هفته تربیت بدنی و ورزش ، آئین افتتاحیه طرح کنترل وزن و چاقی دانش آموزان (کوچ) شهرستان دشتستان به صورت زنده از شبکه دانش آموزی شادبا حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار گردید .

مدیر آموزش و پرورش در این آئین اظهار داشت : اگر به زندگی بزرگان دینی و ادبی خود نگاه کنیم می بینیم که همه آنان مردم خصوصا جوانان را به ورزش و تندرستی دعوت می نمایند.

سهراب باقری گفت : آموزش و پرورش هم در کنار وظیفه تعلیم و تربیت به سلامت جسمی و روحی دانش آموزان هم توجه دارد چرا که سلامت جسمی باعث موفقیت در همه امور می گردد.

وی یکی از طرح هایی که وزارت آموزش و پرورش برای دانش آموزان در این وضعیت کرونایی جامعه اجرا نموده طرح کوچ دانست و گفت :این طرح به دلیل کم تحرکی دانش آموزان بخاطر شیوه غیرحضوری و مجازی آموزش و یکجا نشینی آنان اجرا می گردد که باعث جلوگیری از چاقی دانش آموزان وتبعات و آثار منفی ناشی ازاضافه وزن می شود.

رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی استان بوشهر هم در این آئین اظهار داشت : دشتستان از حوزه های پیشرو و موفق در عرصه های ورزشی استان و از شهرستان های طلایه دار می باشد.

منوچهر هوشیار خاطرنشان کرد : امروز با افتتاح پروژه ملی کوچ و باتوجه به اینکه نمی توانیم به صورت حضوری فعالیت ورزشی دانش آموزان را داشته باشیم از ظرفیت فضای مجازی در کنار بحث آموزش دانش آموزان به سلامت و تندرستی آنان می پردازیم.

وی با اشاره به روزشمار هفته تربیت بدنی و ورزش گفت : امروز به عنوان روز بازی های بومی و محلی نامگذاری شده و استان بوشهر هم در این زمینه فعالیت های خوبی را در سطح استان اجرا نموده که امیدواریم این فعالیت ها توسعه یابد و زمینه اجرای این بازی ها در سطح استان فراهم شود.

sokhanemardom 1586

sokhanemardom 1587

sokhanemardom 1588

sokhanemardom 1589

sokhanemardom 1590

sokhanemardom 1591

sokhanemardom 1592

sokhanemardom 1593

sokhanemardom 1594

sokhanemardom 1595

sokhanemardom 1596

sokhanemardom 1597

روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دشتستان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه