دوشنبه, 04 بهمن 1400 - Monday, 24 January 2022

سخن مردم : گفتگوی اختصاصی با کارگردان نمایش میدانی عاشورایی «نَــهَب»

sokhanemardom 1289

به گزارش سخن مردم : کارگردان نمایش میدانی عاشورایی «نَــهَب» در شهر آبپخش گفت : داستان نمایش با محتوای تبیین علل بی تفاوتی مردم نسبت به امام ، نوشته شده است.

حسن بحرانی در گفت و گو با خبرنگار سخن مردم در شهر آبپخش   اظهار داشت : در حال حاضر در شهر آبپخش ، مشغول تولید نمایش میدانی عاشورایی «نَــهَب» هستیم که انشاء الله روزهای نهایی تولید را سپری می کنند. این اثر با محتوای تبیین علل بی تفاوتی مردم نسبت به امام ، همراه با صحنه هایی پر از هیجان و جذاب و با نمایش حوادث روز عاشورا ، تولید گردیده است.

کارگردان نمایش میدانی عاشورایی «نَــهَب» در مورد تاریخ اجرای نمایش در شهر آبپخش که از چه زمانی برگزار می شود ابراز داشت : از ۱۶ مهرماه(شب اربعین )به مدت ۱۰ شب ساعت ۲۰:۳۰ در محل آرامگاه شهر آبپخش، در جوار قبور مطهر شهدای محله درواهی ، برگزار می شود .

بحرانی در مورد اینکه در ایام کرونایی چگونه و با چه تمهیداتی، این نمایش برگزار میگردد تصریح کرد : تمام تمهیدات لازم برای رعایت پروتکل های بهداشتی (فاصله گذاری اجتماعی، ورود با ماسک و فضای آزاد و ضدعفونی صندلی ها و ...) صورت گرفته تا انشاءالله مردم عزیزمان با خیالی راحت به تماشای این اثر بنشینند.

کارگردان نمایش میدانی عاشورایی «نَــهَب» در اینکه از نظر مالی و پشتیبانی این اثر چگونه به مرحله تولید رسیده است افزود : الحمدلله این اثر با پشتیبانی صد درصدی مردمی در حال تولید می باشد و نسبت حمایت های مردمی به بقیه حمایت ها، بسیار نسبت بالایی است.

حسن بحرانی ابراز داشت : البته جا دارد از حوزه مقاومت بسیج شهید دستغیب و فرماندهی محترم آن،سرهنگ پاسدار امید محمدی، تشکر ویژه داشته باشیم و همچنین عنایت شهردار آبپخش مهندس جعفر مهرآوران   تقدیر و تشکر می شود.

sokhanemardom 1288

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه