دوشنبه, 26 مهر 1400 - Sunday, 17 October 2021

سخن مردم : شهردار برازجان در پیامی درگذشت زنده‌یادان شنبدی و توانائیان را تسلیت گفت.

sokhanemardom 1285

به گزارش سخن مردم : متن پیام بدین شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون

خبر تاثرانگیز فقدان دو انسان شریف، خوش‌نام و بزرگمرد دشتستان، زنده یاد حسن شنبدی و زنده یاد غلامرضا تواناییان غمی سترگ بر دلها نشاند.

مانایاد حسن شنبدی از یادگاران دوران دفاع مقدس و برادر شهید والامقام محمد شنبدی است که سالها در کسوت مقدس معلمی به جامعه خدمت کرد و افتخار شاگردی آن بزرگوار در سالهای دهه‌ی ۶۰ تا همیشه در خاطرم‌ خواهد ماند.

سردار سرفراز زنده‌یاد حاج غلامرضا تواناییان نیز ایثارگر، آزاده و جانباز فداکاری بود که در لباس پاسداری میهن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت کرد و نام نیکش تا همیشه باقی خواهد بود.

اگرچه به مصداق شعر ماندگار شیخ اجل که میفرماید: "سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز/ مرده آن است که نامش به نکویی نبرند"، این دو عزیز تا ابد نامشان بر لوح دل دشتستان بزرگ و سرفراز باقی خواهد ماند اما بدون تردید فقدان این گرامیان بسی سخت و سنگین است.

اینجانب به نوبه‌ی خود درگذشت این بزرگان افتخارآفرین را به خانواده‌ی ایشان، جامعه‌ی بزرگ فرهنگیان و خانواده‌ی بزرگ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و عموم مردم شریف شهرستان عزیزمان دشتستان تسلیت عرض نموده، برای آن دو نیکمرد افتخار آفرین علو درجات از درگاه الهی آرزومندم.

محمدحسن محمدی

شهردار برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه