شنبه, 06 آذر 1400 - Saturday, 27 November 2021

سخن مردم" پس از گشایش پروژه‌ی ادامه‌ی بلوار شریعتی، یک "یاعلی" دیگر ... پروژه‌ی مهم بازگشایی گذر دلگشا استارت خورد.

sokhanemardom 994

به گزارش سخن مردم" شهرداری برازجان که در راستای حرکت در مسیر توسعه‌ی زیربنایی این شهر طرحهای متنوعی را در دستور کار قرار داده و طی ماههای اخیر پروژه‌های مهمی همچون سایت مکانیزه‌ی پسماند، طرح بازگشایی ادامه‌‌ی بلوار شریعتی و... را به عنوان پروژه‌های بزرگ، پرهزینه و مهم توسعه‌ی شهری به سرانجام رسانده بلافاصله پس از افتتاح ادامه‌ی بلوار شریعتی و خروجی جدید شهر اقدام به آغاز عملیات اجرایی طرح بازگشایی گذر دلگشا نمود.

محمدحسن محمدی شهردار برازجان با اعلام رسمی آغاز عملیات اجرایی پروژه‌ی گشایش گذر دلگشا به عنوان یکی از طرحهای مهم توسعه‌ی زیرساختهای ترافیک شهری اظهار داشت: گشایش گذر دلگشا در یکی از پرترافیک‌ترین مناطق شهر عزیزمان برازجان، مطالبه‌ی دیرینه‌ی دلسوزان شهر برازجان بود که سختی کار سبب شد این طرح سالهای سال در نوبت اجرا باقی بماند.

وی افزود بدون تردید با توجه به گره‌های کوری که ترافیک خیابان بازار، چهارراه شریعتی، میدان امام و معابر نزدیک به اینها تجربه می‌کنند، ضرورت اجرای طرح گشایش گذر دلگشا آنقدر بالاست که مجموعه‌ی مدیریت شهری شهر برازجان علیرغم تمام تنگناهای مالی و اجرایی موجود با عزمی استوار تصمیم به اجرای آن گرفته است. بر اساس اعلام مهندس محمدی شهردار برازجان، تملک املاک در مسیر طرح در دستور کار این شهرداری قرار گرفته و در حال انجام است که امید می‌رود با همکاری و مساعدت مالکان محترم، این فاز مهم از طرح به سرعت انجام گردد و این طرح مهم با سرعت مطلوبی به پیش برود.

شهردار برازجان در پایان صحبتهای خود با اشاره به همکاری رئیس ومجموعه‌ی محترم شورای اسلامی شهر در جهت آغاز این پروژه‌ی حساس و حیاتی، از همکاران حوزه‌های معاونت عمرانی، معاونت اداری مالی و نیز معاونت اجرایی شهرداری و به‌خصوص مدیریت و کارکنان پرتلاش واحد حقوقی و املاک شهرداری که مجدانه برای پیشبرد این پروژه تلاش میکنند تشکر و قدردانی کرد.

sokhanemardom 995

sokhanemardom 996

sokhanemardom 997

sokhanemardom 998

sokhanemardom 999

sokhanemardom 1000

sokhanemardom 1001

sokhanemardom 1002

sokhanemardom 1003

sokhanemardom 1004

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه