پنج شنبه, 11 آذر 1400 - Wednesday, 01 December 2021

IMG 5485

سخن مردم" جلسه کمیسیون خدمات شهری محیط زیست و حمل و نقل شورای اسلامی شهر برازجان با ریاست محراب بنافی و با حضور اعضای کمیسیون خدمات و مسئولین کانون های تبلیغاتی ، نماینده اتاق اصناف، رئیس بسیج اصناف ، معاونت اجتماعی نیروی انتظامی، شهردار و معاونین در شورای اسلامی شهر برازجان برگزار شد.

IMG 5487

به گزارش سخن مردم" محراب بنافی رئیس کمیسیون خدمات شهری، محیط زیست و حمل و نقل ضمن عرض تسلیت ایام محرم گفت: یکی از بحث‌های مهم امروز در مورد ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی هست ، مدتها دنبال این موضوع هستم یکی از راه های زیباسازی شهرمان ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی هست یکی از عواملی که احساس می کنیم چهره زیبایی شهر را زشت کرده است.

وی افزود: جایگذاری نامناسب تابلوها ، اندازه و رنگ نامناسب آنهاست در این جلسه گرد هم آمدیم که خواسته ی عمومی مردم را اجرا کنیم وجود عدم نظارت باعث چنین مشکلاتی شده است ولیکن باید یک برنامه منظم برای ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی وجود داشته باشد معتقد هستیم باید از مشاوران خبره در این زمینه استفاده کرد.

IMG 5489

محمد حسن محمدی شهردار برازجان اظهار کرد: روبروی شهرداری داربست هایی وجود داشت که به جای آن یک قطعه هنری ساختیم و این فرهنگ نهادینه شد.

وی با بیان اینکه در رابطه با شکل و اندازه تابلوها مطمئناً باید از پیشنهاد کانون داران استفاده کرد زیرا آنان ذینفع اصلی هستند وی افزود تاکنون ۲۶ عدد تابلو حذف شده است.

محمد جامعی معاونت زیباسازی شهرداری گفت: ما باید از ظرفیت های مشاورین و متخصصین استفاده صحیح کنیم تابلو ها باید در طرح و اندازه صحیح ساماندهی شوند در این زمینه باید تصمیماتی لحاظ شود که به نفع سرمایه گذار و کانون دار باشد.

IMG 5490

وحید مصدق رئیس کمیسیون اداری و مالی گفت: تابلوهای صنوف، پزشکان، وکلا و، جلوه زشتی را به شهر داده است که باید هرچه سریعتر جهت ساماندهی آنها پیگیری کرد.

IMG 5491

حسین کمالی نماینده اصناف اظهار داشت: اکثر تابلو های شهر نیاز به ترمیم دارند تا از لحاظ زیبایی مشکلی پیدا نکنند و تابلو های اضافی باید حذف شوند.

وی افزود: باید برای افرادی که تازه به عرصه کانونهای تبلیغاتی ورود می کنند، جایی را برای نصب تابلوهایشان در نظر گرفت و حتماً باید به فکر یک تابلو برای اتاق اصناف باشید.

رحمت الله مصدقی فرد رئیس بسیج اصناف گفت: بنده با جناب بنافی در مورد ساماندهی تابلوهای موافقم و متاسفانه اصناف وضعیت خوبی ندارد و در اصناف نزدیک به ۳۰۰ ابطال پروانه کسب داشتیم.

علیرضا قاسمی عضو کمیسیون اظهار کرد: بنده با طرح ساماندهی که از جانب آقای بنافی ارائه شده است بسیار موافقم و از نظر بنده اکثر بیلبوردها فاصله استاندارد را ندارند و باعث ناهنجاری شده است، شهر آیینه اقداماتی است که شهروندان و مدیران شهری در آن انجام می‌دهند و هر آنچه به شهر می‌دهیم، متقابلاً شهر مستقیم به خودمان برمی گرداند، پس باید با شهرمان مهربان باشیم.

IMG 5493

IMG 5496

IMG 5517

IMG 5518

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه