جمعه, 21 مرداد 1401 - Friday, 12 August 2022

سخن مردم" نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دغدغه‌های کشاورزان دشتستانی برای تامین آب گفت: تکمیل سد دالکی اولویت اساسی حوزه آب شهرستان دشتستان است.

sokhanemardom 838

به گزارش سخن مردم" دکتر ابراهیم رضایی در نشست شورای اداری بخش سعدآباد با تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان و با گرامیداشت هفته دولت و روز پزشک اظهار داشت: روز پزشک را به قهرمانان بخش سلامت که الحق در این ایام مجاهدانه جهاد کردند تبریک می‌گوییم و به شهدای سلامت شهرستان دشستان افتخار می کنیم.

وی اضافه کرد: به خاطر شیوع کرونا وقفه‌ای در سفر به شهرها و روستا‌ها رخ داد که انشاءالله با محو این ویروس منحوس به صورت عمومی در خدمت مردم عزیز سعدآباد خواهم بود.

دکتر رضایی تصریح کرد: مسائل و مشکلات مطرح شده را به جد دنبال و پیگیری می‌کنیم و شانی جز پیگیری و حل این مشکلات نداریم.

وی تاکید کرد: وظیفه خود می‌دانیم در این ایام نمایندگی مسائل و مشکلات را ببینیم و حل کنیم و اگر به تعیبر امام خامنه ای جز این کاری کنیم و یا مسائل مردم را نادیده بگیریم خیانت کرده‌ایم و وظیفه داریم مشکلات و مسائل زندگی مردم را حل کنیم.

نماینده مردم دشتستان افزود: در مسئله کشاورزی و خصوصا آب، طی سه ماهه گذشته پیگیری زیادی داشتیم. رفع مشکل آب شرب و آب کشاورزی را با جدیت دنبال می‌کنیم.

وی بیان کرد: آب کشاورزی در دشتستان و بخش سعدآباد یک دغدغه اساسی است و اشتغال بسیاری از خانواده‌ها و خصوصا کشاورزان به همین مسئله وابسته است.

دکتر رضایی بیان کرد: ما نمی‌گوییم یک ماهه مشکلات آب به صورت کامل رفع می شود ولی گام به گام پیگیر رفع آن هستیم.

وی گفت: یکی از مسائل مهم در رفع مشکل آب، خصوصا در بخش کشاورزی، تکمیل سد دالکی است که در این چندماهه با جلساتی که با پیمانکار و مسئولان وزارت نیرو داشتیم ان شالله امیدواریم هرچه سریع‌تر تکمیل شود.

وی خاطرنشان کرد: در‌ مورد نرخ خرما، جلسه‌ای با وزیر جهاد کشاورزی داشتیم و انشاالله تلاش بیشتری برای برون‌رفت از مشکلات بازار خرما خواهیم داشت.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه