دوشنبه, 02 خرداد 1401 - Sunday, 22 May 2022

سخن مردم"استاندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح آب‌شیرین‌کن ۳۵ هزار مترمکعبی بوشهر گفت: در اجرای این پروژه و خطوط انتقال آب و برق افزون بر یک‌هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری می‌شود.

geravandmosahebe

به گزارش سخن مردم"، عبدالکریم گراوند در جریان برگزاری تور عمرانی پروژه‌های استان بوشهر یادواره خبرنگار مرحوم "غلامعلی قاضی‌زاده" با بیان اینکه "پروژه آب شیرین‌کن 35 هزار مترمکعبی بوشهر روند اجرایی مطلوبی دارد" اظهار داشت: فاز نخست این پروژه بر اساس تعهد سرمایه‌گذار اوایل سال آینده وارد مدار تولید می‌شود.

وی با بیان اینکه "در فاز نخست 15 هزار متر مکعب در شبانه‌روز آب به خطوط آبرسانی منتقل می‌شود" گفت: پروژه آب شیرین‌کن 35 هزار متر مکعبی بوشهر به طور کامل تا پایان نیمه نخست سال آینده تکمیل می‌شود.

استاندار بوشهر از افزایش ظرفیت منابع آبی استان خبر داد و بیان کرد: با افتتاح پروژه آب شیرین‌کن 35 هزار متر مکعبی بوشهر نقش مهمی در افزایش ظرفیت منابع آب آشامیدنی دارد و شهر و استان بوشهر به وضعیت پایداری در تأمین آب می‌رسد.

گراوند از اجرای زیرساخت این پروژه به صورت 100 درصد خبر داد و بیان کرد: تجهیزات این پروژه که تأمین شده و عملیات نصب تاسیسات آن به‌زودی آغاز و تا فروردین ماه 25 درصد آن تکمیل می‌شود.

وی از سرمایه گذاری یک‌هزار میلیارد تومانی پروژه آب شیرین‌کن 35 هزار متر مکعبی بوشهر خبر داد و بیان کرد: این پروژه با مشارکت بخش خصوصی سرمایه گذاری می‌شود و علاوه بر آن افزون بر 100 میلیارد تومان هم برای اجرای خط انتقال آب و برق‌رسانی آن اعتبار تخصیص یافته است.

روابط عمومی استانداری بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه