سه شنبه, 14 تیر 1401 - Tuesday, 05 July 2022

سخن مردم"شهردار برازجان فرا رسیدن ۲۶ مردادماه سالروز ورود آزادگان سرفراز به میهن راتبریک گفت:

به گزارش سخن مردم:متن پیام به شرح زیراست.

شهردار محمدی

 

۲۶مردادماه، سالروز ورود نخستین گروه از آزادگان سرفراز دفاع مقدس از عراق به خاک پاک کشورمان است. روزی پرشکوه که در حافظه‌ی تاریخی ایران عزیز ما تا همیشه زنده خواهد ماند.

روزی که می‌توان آن‌ را نماد شرافت، وطن‌دوستی، آرمانخواهی، حق‌طلبی و از خود گذشتگی در راه دین و میهن دانست.

آزادگان سرفراز همراه با همرزمان شهید و ایثارگر خود برگی غرورآفرین از کتاب پر از عزت و افتخار این سرزمین را چنان با خط زرین بر سینه‌ی سپید تاریخ نگاشتند که هر ایرانی شرف‌مند و منصفی از تورق آن احساس غرور و سرفرازی خواهد کرد؛ چه از نسل حاضر و چه تمام نسل‌های آینده!

از آنجا که پاسداشت فداکاریها و دلاوریهای قهرمانان وطن در فرهنگ‌ اسلامی و ایرانی ما همواره به عنوان یک سنت حسنه شناخته شده، مردم قدرشناس ایران عزیز نیز هر ساله این روز بزرگ را گرامی داشته و خواهند داشت.

اینجانب نیز به نوبه‌ی خود سالروز ورود سرفرازانه‌ی سربازان آزاده و قهرمان وطن را به پیشگاه آزادگان سرافراز به خصوص همکاران آزاده‌ام در مجموعه‌ی شهرداری و برادر ارجمندم جناب آقای حاج محراب بنافی رییس محترم شورای اسلامی شهر برازجان و همه‌ی شما شهروندان شریف و ارجمند تبریک عرض نموده، تندرستی شما و عزت و سربلندی روزافزون ایران عزیزمان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

محمدحسن محمدی

شهردار برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه