جمعه, 08 مهر 1401 - Friday, 30 September 2022

سخن مردم"عبدالرضا شنان پور سرپرست اداره فرهنگ‌ و‌ ارشاد اسلامی شهرستان دشتستان به مناسبت روز خبرنگار پیامی صادر کرد.

959868 orig 

به گزارش سخن مردم"،عبدالرضا شنان پورسرپرست این اداره طی پیامی هفدهم مرداد روزخبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفت. درمتن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ن وقلم ومایسطرون

قسم به قلم و هرآنچه می نویسد.

هفدهم مرداد سالروز شهادت خبرنگار صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران شهیدمحمود صارمی ،بزرگ مردی است که جان خویش را فدای رسالت و آرمان های خود نمود.

شنا ن پور ادامه داد:چه بسیار خبرنگارانی که همچون این شهید بزرگوار از بهترین و شیرین ترین ها دراین دنیا دست کشیدند تا به نحو احسن به وظیفه خود عمل نموده و‌ نهایتا به معبود خویش محلق شوند.

این حقیرضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای گرانقدر عرصه خبر ورسانه،ونیز شهید بزرگوارصارمی،این روز ارزشمند را به تمامی فعالان عرصه خبر و رسانه تبریک و تهنیت عرض نموده و برای همه خدمتگزاران این عرصه آرزوی صحت و سلامتی دارم.

اینجانب به نوبه خود قدردان زحمات بی دریغ وخاصانه همه عزیزانی که دراین عرصه تلاش می کنند به ویژه مدیر مسىولان نشریات شهرستانی و همکارانشان،مدیران مسىول وتمامی کسانی که درفضای مجازی و شبکه های اجتماعی داخلی و همچنین همکار خودم در روابط عمومی این اداره بوده و هستم و از درگاه باری تعالی برایشان آرزوی سلامتی و بهروزی دارم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه