دوشنبه, 11 مهر 1401 - Monday, 03 October 2022

سخن مردم : ریاست شورای شهر برازجان در بازدید از واحد ترابری و حمل و نقل شهرداری برازجان گفت: تحول در واحد ترابری و حمل و نقل شهرداری یک امر ضروری است.

sokhanemardom 611

به گزارش سخن مردم : امروز چهارشنبه 15 مرداد ماه آقای بنافی ریاست شورای شهر برازجان با همراهی آقای دشتی عضو شورای اسلامی شهر برازجان از واحد ترابری و حمل و نقل شهرداری برازجان بازدید به عمل آوردند.

آقای برجویی طی گزارشی به اعضای شورا گفت: در سال های اخیر و تاکید شورا و شهردار محترم تصمیم گرفتیم تعمیرات ماشین آلات خود را در همین مکان انجام دهیم، قبلا بیشتر تعمیرات به بیرون و بصورت آزاد و هزینه های زیادی به شهرداری متحمل می شد.

وی افزود: ولی با شروع شورای پنجم و انتخاب شهردار جدید در سه سال گذشته تا ۸۰ درصد تعمیرات ماشین آلات شهرداری در همین واحد و بدست متخصصین   و تعمیرکاران شهرداری انجام می شود و همین امر باعث گردیده تا صرف جویی قابل توجهی صورت پذیرد ، و اگر این کار صورت نمی گرفت هزینه های هنگفتی باید شهرداری متحمل می شد.

ایشان در ادامه گفت: در این دوره دو خاورپرس به واحد ترابری اضافه شده و ۵ عدد ماشین استیجاری از مجموعه خارج گردیده است.

در این بازدید سرزده آقای بنافی افزود: متاسفانه اکثر ماشین آلات شهرداری کهنه و فرسوده شده اند و جایگزین کردن ماشین آلات جدید به واحدترابری و حمل و نقل شهرداری یک امر ضروری است و اگر این کار به موقع انجام شود هم کمیت و هم کیفیت خدمات رسانی به مردم افزایش می یابد.

وی بیان نمود: اگر خدمات شهرداری به بخش خصوصی توانمند واگزار شود باز هم رضایت مندی بیشتری بدنبال خواهد داشت.

در پایان آقای بنافی ضمن قدردانی از همه کسانی که در هوای بسیار گرم تابستان به مردم عزیز خدمت رسانی می کنند ، قول مساعد داد با همکاری دیگر اعضای شورا جهت تقویت این واحد بسیارحساس تلاش نموده و مشکلات و معضلات مطرح شده را در اسرع وقت پیگیری نماید.

sokhanemardom 612

sokhanemardom 613

sokhanemardom 614

sokhanemardom 615

sokhanemardom 616

sokhanemardom 617

sokhanemardom 618

sokhanemardom 619

sokhanemardom 620

sokhanemardom 621

sokhanemardom 622

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه