یکشنبه, 13 آذر 1401 - Sunday, 04 December 2022

سخن مردم"نماینده دشتستان در جشنواره حماسه مجنون:علاج ریشه کن کردن مشکلات تفکر و روحیه جهادی و انقلابی برمبنای سیره شهداء است.

IMG 0703

به گزارش سخن مردم"دکتر ابراهیم رضایی در جلسه نشست دومین جشنواره ادبی و هنری حماسه مجنون گفت: باید برنامه های مربوط به شهداء و دفاع مقدس را به نحوی برگزار کنیم که بیشترین اثرگذاری و تاثیر را در جامعه داشته باشد.

ایشان خاطرنشانکرد:یکی از شئون اثرگذاری، برگزاری جشنواره و فراخوان های ادبی به منظور درگیرکردن مخاطب با آثاریست که بر مبنای زندگی و سیره شهدا تولید و گردآوری می شود.

وی بابیان اینکه از ظرفیت هنر و کار هنری باید برای عمق بخشی و ماندگاری آثار استفاده کنیم اظهارداشت: در این راه باید هنر را به استخدام خود درآوریم.

IMG 0677

IMG 0671

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی علت اینکه امروز کشور دچار مسائل زیادی از جمله مشکلات اقتصادی شده و خسارت‌های زیادی دیده و به عقب برگشته است و خون شهدا نادیده گرفته می‌شود به این دلیل است که از تفکر و روحیه جهادی شهدا در پیشبرد امور غفلت کرده ایم از آن فاصله گرفتیم

وی در خصوص مشکلات امروز جامعه گفت: مهم ترین عامل پیشرفت در کارها و علاج ریشه کن کردن مشکلات امروز، تفکر و روحیه جهادی و انقلابی برمبنای سیره شهداء است و تا مادامی که این تفکر بر کشور حاکم نشود مشکلات با ما خواهند بود،کلید حل مشکلات و پیروزی بر آن ها در گرو تفکر انقلابی و کار و کوشش جهادی است.

IMG 0691

IMG 0706

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه