یکشنبه, 06 آذر 1401 - Sunday, 27 November 2022

سخن مردم : ۱۰۰۰ عدد ماسک به مردم شریف حسین آباد توسط رئیس بسیج اصناف و با حضور رئیس شورای اسلامی شهر برازجان و رئیس هیات امنای بازار اهدا شد.

sokhanemardom 532

به گزارش سخن مردم : امروز صبح آقای بنافی ریاست شورای اسلامی شهر و آقای مصدقی فرد رئیس بسیج اصناف و آقای استوار رئیس هیات امنای بازار تعداد ۱۰۰۰ عدد ماسک جهت اهدا به مردم شریف حسین آباد ، به دفتر تسهیل گردشکردی که در منطقه حسین آباد فعالیت می کند تحویل داده شد تا بصورت رایگان در میان مردم آن منطقه تقسیم نماید.

آقای بنافی طی سخنانی در میان کارمندان دفترتسهیل گیری افزود : که این خدا پسندانه رئیس بسیج اصناف و رئیس هیات امنای بازارستودنی است و در این مدت بیماری کرونا واقعا پشتیبانی کرده اند و مردم را تنها نگذاشته و تا الان حدود ۱۲۰۰۰عدد ماسک در میان محلات مختلف تقدیم مردم شریف برازجان کرده اند که نمونه آنرا امروز مشاهد می کنیم.

وی افزود : شورا و شهرداری اولویت کاری خود را بیشتر در مناطق کم برخوردار انجام داده اند و هیچ گاه این مناطق را فراموش نخواهند کرد.

آقای بنافی پیشنهاد داد : جلسه ای با حضور مدیران مدارس این مناطق در دفتر تسهیل گری برگزار شود ، تا برنامه ریزی برای حمایت از دانش آموزان بی بضاعت در دستورکار قرار گیرد.

sokhanemardom 534

sokhanemardom 535

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه