شنبه, 05 آذر 1401 - Saturday, 26 November 2022

سخن مردم" نماینده دشتستان و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: رفع بیکاری جوانان و رفع مشکل آب در بخش‌های کشاورزی و شرب از اولویت‌های مهم در دشتستان است که با جدیت پیگیری می‌شود.

sokhanemardom 304

به گزارش سخن مردم" ابراهیم رضایی در نشست با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آب‌پخش اظهار داشت: خدمت به مردم در هر مسئولیتی که باشیم دارای اهمیت بسیار زیادی است و هر فرد یا افرادی که افتخار خدمت به مردم نصیبشان می‌شود باید از این فرصت استفاده بهینه کرده و برترین خدمات را به ولی نعمتان خود ارائه دهند.

وی افزود: مردم نجیب و ولایتمدار دشتستان در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی ثابت کرده‌اند که پای آرمان‌های نظام ایستاده‌اند و هر جا لازم بوده وفاداری خود را به منصه ظهور رسانده‌اند.

رضایی بیان داشت: شهر آب پخش با مردمانی مؤمن و انقلابی و عالمانی شاخص و متخصصان فراوان در علوم مختلف، همگام با سایر شهرهای دشتستان از آرمان‌های اصیل انقلاب دفاع کرده‌اند و نمونه بارز آن تقدیم شهیدان والامقام از این دیار برای پایداری نظام اسلامی است.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: منطقه آب‌پخش از قطب‌های تولید خرما در استان و کشور است و ایجاد صنایع تبدیلی مرتبط با نخل و خرما می‌تواند کمک شایانی به رونق بازار کشاورزان این خطه کند.

رضایی تصریح کرد: مشکل کم‌آبی در بخش‌های کشاورزی و شرب در سطح شهرستان از جمله موضوعاتی است که در اولویت پیگیری‌های اینجانب قرار دارد و انشاالله تا حصول نتایج لازم دنبال خواهد شد.

وی افزود: یکی دیگر از مشکلات شهرستان، بیکاری جوانان و بخصوص افراد تحصیل‌کرده است که با جدیت در راستای اشتغال جوانان تلاش خواهم کرد و به فضل الهی با ایجاد زیرساخت‌ها و اقدامات این مهم را پیگیری خواهم کرد.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکل اراضی مسکونی شهر آب پخش خاطرنشان کرد: سنددار شدن اراضی مسکونی مردم آب پخش چند دهه است که علیرغم تلاش‌های فراوان پابرجا مانده و شهروندان آب‌پخشی با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند و برای رفع این مشکل تلاش می‌کنیم.

رضایی استقرار ادارات دولتی در بخش آب‌پخش را حق مردم دانست و ابراز داشت: مسئولان ذیربط باید اهتمام لازم را بدین امر داشته باشند که با جدیت پیگیر استقرار ادارات و نهادهای دولتی در بخش آب‌پخش خواهم کرد.

وی بر توزیع عادلانه اعتبارات در سطح شهرستان تاکید کرده و افزود: اعتبارات شهرستان باید بر اساس شاخص‌های جمعیتی و به صورت عادلانه توزیع شود و حق هیچ شهر یا بخشی نباید در این رابطه ضایع شود.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه