دوشنبه, 11 مهر 1401 - Monday, 03 October 2022

 سخن مردم"فرمانداربوشهردر پیامی روز شهرداری ها و دهیاری ها را به تمام تلاشگران این عرصه تبریک گفت و اظهار کرد: بی تردید با تلاش شهرداران و دهیاران سراسر استان می توانیم شاهد رشد, بالندگی و توسعه همه جانبه باشیم.

photo 2020 07 04 14 41 01

به گزارش سخن مردم" پیام عباس جمشیدی فرماندار بوشهر به شرح ذیل می باشد:
 بسم الله الرحمن الرحیم

شهرداری ها و دهیاری ها مهمترین نهاد شکل گیری مدیریت شهری و روستایی محسوب می شوند و نقش تاثیرگذاری در رشد و بالندگی و توسعه سکونتگاه های شهری و روستایی دارند.
بی تردید از ابتدای شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تا به امروز نقش شهرداریها و دهیاریها در شکل گیری جامعه مردم سالار مبتنی در آرای مردم بسیار واضح و مبرهن بوده است.
بوشهر استانی با ظرفیت ها و توانمندی های بالقوه و بالفعل بسیار است و امروز شهرداری ها و دهیاری ها می توانند با استفاده از  این پتانسیل ها،موجبات پیشرفت همه جانبه را فراهم آورند.
یکی از موضوعات اساسی که امروز  باید به عنوان سرفصلی مهم در اولویت اقدامات این نهادهای مردمی مورد توجه قرار گیرد ارتقاء درآمدهای پایدار بر اساس ظرفیت‌های شهری و روستایی است .
 باید تلاش لازم را جهت ارتقا سرمایه های مادی و معنوی سکونت گاه های شهری و روستایی استان داشته باشند.
اینجانب ضمن تبریک چهاردهم تیرماه به عنوان روز شهرداری و دهیاری به تمامی تلاشگران این عرصه بر این باورم که با همت خادمان مردم در شهرداری ها و دهیاری ها و با بهره گیری از پتانسیل های اقتصادی, کشاورزی و گردشگری,  مشارکت های اجتماعی و همراهی سرمایه گذاران شاهد شکوفایی این نهادهای مردمی و خدوم در سطح استان باشیم.

عباس جمشیدی فرماندار بوشهر

 2222

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه