یکشنبه, 03 مهر 1401 - Sunday, 25 September 2022

سخن مردم" بعد ازظهر پنجشنبه ۵ تیرماه ، جلسه ستاد کرونا شهرستان به ریاست فتح الله نوروزی فرماندار دشتستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

sokhanemardom 72

به گزارش سخن مردم" فرماندار دشتستان در جلسه ستاد مقابله با کرونا افزود : با عنایت به شیوع و جهش کرونا در سطح شهرستان ، اطلاع رسانی به مردم در اولویت برنامه های شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرار گیرد.

وی ضمن همدردی با خانواده های متوفی ، به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا محدودیت در برگزاری تشییع جنازه را مدنظر قرار دهند و با شبکه بهداشت و درمان همراهی لازم داشته باشند .

وی با بیان اینکه شبکه بهداشت و درمان شهرستان از صدور مجوز عقد تا پایان تیرماه خود داری نماید اظهارداشت : سالن های عقد نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام لازم را داشته باشند و شبکه بهداشت و درمان و اماکن نیروی انتظامی نظارت لازم را داشته باشند.

ایشان در ادامه افزود : صاحبان تالارها، باغ شهری ها ، دکه ها و قلیان فروشی ها با شبکه بهداشت و درمان تا پایان تیرماه همکاری لازم را داشته باشند.

فرماندار دشتستان خاطرنشان کرد: تاکید می کنم مردم بهداشت فردی را رعایت کنند ، زدن ماسک جز بایدهای زندگی خود بدانند و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

نوروزی تصریح کرد : برای عبور از این بحران هر خانه را یک پایگاه سلامت کنیم!

sokhanemardom 73

sokhanemardom 74

sokhanemardom 75

sokhanemardom 76

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه