پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022

سخن مردم" سرپرست شهرداری بندر بوشهر به مناسبت روز جهانی قدس پیامی صادرکرد:

WhatsApp Image 2020 05 21 at 18.35.42

به گزارش سخن مردم" متن پیام به شرح زیراست
بسم الله الرحمن الرحیم

گرامیداشت روز جهانی قدس نشان دهنده بیداری، انسجام ، وحدت و قیام مسلمانان در برابر مستکبران است.

آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان یادآور روزی بزرگ و مهم در تاریخ مظلومیت مردم فلسطین است که به ابتکار معمارکبیر انقلاب اسلامی بنیان گذاشته شد و همه آزادگان و آزادی خواهان جهان را فرا  می خواند تا ندای مظلومیت آنان را یک صدا فریاد نمایند. روزجهانی قدس، روز اعلام همبستگی با آرمان فلسطین، روز شادی مؤمنان و نا امیدی دشمنان اسلام است. روز جهانی قدس، یادآور حماسه‌ای ماندگار، فریادی بی‌کرانه و مظلومیتی بی‌مرز است، در این روز است که  پیوند انقلاب اسلامی، مسلمانان جهان و مقاومت در برابر اسرائیل و آمریکا برقرار می شود .درحقیقت یوم الله قدس نماد وحدت جهان اسلام ونقطه عزت وکرامت مسلمانان است. این روز بزرگ با تدبیر امام(ره) و به تعبیر مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) به عنوان نماد بزرگ وحدت امت اسلام در برابر ظالمان و جنایتکاران صهیونیستی است و همچون خاری تا دستیابی به حقوق حقه ملت مظلوم فلسطین در چشم دشمنان اسلام که خواهان نابودی اسلام و مسلمانان هستند باقی خواهد ماند.

 اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات هموطنان عزیز در این ماه عبودیت و بندگی فرصت را غنیمت شمارده ، روز جهانی قدس را که روز مقابله با دشمنان اسلام و استبکار ستیزی است گرامی می دارم.

 همچنین با در نظر گرفتن شرایط مقابله با بیماری کرونا و هماهنگی با ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا باید تلاش نمائیم تا پیام این روز بزرگ جهان اسلام ، به شکلی کاملا مشهود و برجسته با بهره گیری از شیوه های  جدید به گوش جهانیان برسد.

فردین خورشیدیان
سرپرست شهرداری بندر بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه