یکشنبه, 03 مهر 1401 - Sunday, 25 September 2022

سخن مردم : اولین جلسه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان دشتستان با حضور آقایان باقری مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان ،افروغ رئیس اتحادیه انجمن دانش آموزان استان بوشهر و حجت الاسلام آرش معاون ایشان در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش دشتستان برگزارشد.

IMG 9976

به گزارش سخن مردم : ابتدا مدیر آموزش و پرورش ضمن خوش آمد گویی به مسئولان استانی ومسئولان انجمن های مدارس گفت : یکی از وظایف آموزش و پرورش تربیت و آموزش دانش آموزان است انجمن های دانش آموزان کمک می کنند تا درزمینه فرهنگی در واقع یاریگر آموزش و پرورش باشند.

IMG 0012

وی با بیان این که امروزه شبکه های مجازی با برنامه های مختلف سعی در منحرف کردن جوانان ما دارند ولی با وجود انجمن ها در مدارس دانش آموزان جذب کارهای فرهنگی می شوند.

وی افزود: در مدارس لازم است که هم انجمن دانش آموزان وبسیج دانش آموزی فعال باشد ومن هم دراین راه جهت رشد و پویایی انجمن ها از هیچ کوششی دریغ نمی کنم و درخدمت مسئولان انجمن ها خواهم بود .

همانطور که فرزندان کم سن و سال این شهرستان در دوران انقلاب به جبهه ها رفتن اکنون دانش آموزان هم درسنگر مدرسه خدماتی را ارائه می دهند ولازمه رشدوشکوفایی انجمن ها هم کمک متقابل ماست که نباید آنها را تنها بگذاریم وکوشش می کنیم اتحادیه انجمن دانش آموزان شهرستان را فعالتر کنیم و زمینه پرورش استعدادها برتر را فراهم آوریم .

IMG 9986

در ادامه آقای افروغ رئیس اتحادیه انجمن دانش آموزان استان بوشهر به بیان نکاتی پیرامون اتحادیه پرداخت .

IMG 0001

آقای حاج محمدی معاون اتحادیه انجمن دانش آموزان شهرستان دشتستان اهداف و برنامه اتحادیه را بیان واعضا ی انجمن های مدارس درپایه متوسطه اول و متوسطه دوم را معرفی کرد.

در پایان هم جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد و مسئولان انجمن های مدارس سوالات خود را بیان و مدیر آموزش و پرورش و رئیس اتحادیه انجمن دانش آموزان استان پاسخگو بودند.

IMG 9981

IMG 0027

IMG 9984

IMG 0024

IMG 0019

IMG 9989

IMG 9990

IMG 9992

IMG 9997

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه