سه شنبه, 14 تیر 1401 - Tuesday, 05 July 2022

سخن مردم: شهردار برازجان شهادت شماری از دریادلان نیروی دریایی ارتش در حادثه ناوچه كنارك را تسلیت گفت.

شهردار برازجان 3

به گزارش سخن مردم: حضور شماری از فرزندان دلیر و رشید استان بوشهر و شهرستان قهرمان‌پرور دشتستان در جمع شهدای حادثه‌ی ناوچه‌ی کنارک، غم و درد این حادثه را بر ما دو چندان کرد و بر عمق تاثرمان افزود.

انا لله و انا الیه راجعون

شنیدن خبر جانکاه شهادت شماری از فرزندان قهرمان وطن در حادثه‌ی برخورد موشک به ناوچه‌ی کنارک دل و جان همه‌ی ایرانیان را در غمی سترگ فرو برد.

این بار نیز آبهای نیلگون جنوب، سرخ روی‌تر از شقایق، با خون سربازان قهرمان وطن لاله‌گون شد تا مام میهن که در تمام تاریخ به عنوان حافظ امنیت و تمامیت آبهای نیلگون خلیج فارس استوارانه در پاسداری از شکوه و غرور این گستره‌ی بزرگ سرفرازانه ایستاده، در عزای شماری از شیرمردانش رخت عزا به تن کند.

حضور شماری از فرزندان دلیر و رشید استان بوشهر و شهرستان قهرمان‌پرور دشتستان در جمع شهدای حادثه‌ی ناوچه‌ی کنارک، غم و درد این حادثه را بر ما دو چندان کرد و بر عمق تاثرمان افزود.

اینجانب به عنوان خدمتگزار کوچک مردم برازجان و به نمایندگی از مردم قدرشناس این شهر ضمن آرزوی شفای عاجل برای مجروحان این حادثه‌ی تلخ، بر خود فرض می‌دانم مراتب تسلیت خویش را به محضر مقام معظم رهبری، عموم هموطنان عزیز، خانواده‌ی بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران، مردم رشید استان سرفراز بوشهر، اهالی شهرستان قهرمان‌پرور دشتستان و به طور ویژه به خانواده شهیدان سرفراز دشتستانی و استان بوشهری در حادثه‌ی ناوچه‌ی کنارک اعلام نمایم.

خداوند شهدای این حادثه را با اولیای خویش محشور بفرماید؛ ان‌شاالله.

محمدحسن محمدی - شهردار برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه