شنبه, 05 آذر 1401 - Saturday, 26 November 2022

سخن مردم  : فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی باقرالعلوم (ع) شهرستان دشتستان در پیامی از حضور و حمایت مردم شریف دشتستان در مرحله دوم رزمایش کمک های مومنانه تقدیر و تشکر کرد.

بردبار

به گزارش سخن مردم  : متن پیام وی بدین شرح  است:

(کار برای رضای خدا خستگی ندارد)

امام خمینی(ره)

ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت جوانان برومند و عزیز در نیروی دریایی ارتش کشورمان در حادثه اخیر و آرزوی صبر و طول عمر برای خانوادهای آنان

بدینوسیله از کلیه دانش آموزان عزیز و فداکار در گروه جهادی بسیج دانش آموزی باقرالعلوم (ع) شهرستان دشتستان که عید و تعطیلات خود را برای رضای خدا و در جهت مبارزه با ویروس منحوس کرونا گذراندند و صادقانه وارد صحنه جهاد و عمل شدند تقدیر و تشکر می کنم.

وجادارداز خانواده های محترم دانش آموزان که واقعا مثل دوران جنگ که بزرگان ما تعریف می کردند ، فرزندان خود را با دعای عاقبت بخیری به صحنه جهاد می فرستاند تقدیر و تشکر   بعمل می آورم.

از اعضای محترم شورای حوزه ، فرماندهان محترم واحدهای دانش آموزی، ،جانشینان زحمتکش واحدها، روحانیت معزز همیشه در صحنه ، بسیجیان فداکار واحدهای دانش آموزی ،ریاست محترم سازمان بسیج دانش آموزی استان بوشهر ، مسئولین محترم ادارات شهرستان خصوصا ریاست محترم اداره آموزش و‌پرورش شهرستان دشتستان و معاونین گرامی ،شهردار محترم شهر برازجان و همکاران ایشان در واحد اجرایی و سدمعبر ، رئیس و اعضای محترم شورای شهر برازجان ، مهندسین و تکنیسین محترم اداره برق برازجان، همکاران خودم در مجموعه فرماندهی سپاه حضرت جوادالائمه (ع) شهرستان دشتستان و گروه موشکی برازجان ، نمایندگی محترم ولی فقیه در سپاه دشتستان ،مدیران محترم مدارس و تک تک کسانیکه در مقرهای ضدعفونی (شهید گنجی،شهدای خلیج فارس ) و گندزدایی شهری و ایستگاه جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی جهت گروهای جهادی و قشر نیازمند متاثر از ویروس کرونا شرکت و با حوزه دانش آموزی و فرزندان خود در گروه جهادی بسیج دانش آموزی همکاری نمودند کمال تقدیر و تشکر به عمل می آید.

همچنین تشکر ویژه دارم از همه مردم شهرستان دشتستان به ویژه مردم شجاع و شهید پرور شهر برازجان بپاس اعتماد به مجموعه جهادی بسیج دانش آموزی، باید اعلام کنم فرزندان شما در گروه جهادی بسیج دانش آموزی به خوبی از اعتماد شما صیانت نموده و با دستگیری از مردم نیازمند، کمک های جمع آوری شده را به دست مستحقان رساندند.

امید است که با پشتیبانی و حمایت مردم دشتستان ، فرزندان شما در صحنه های بالاتر بدرخشند و خدمت رسانی کنند.

ما را از دعای خود در شب های عظیم شان قدر بی نصیب نگردانید. اعضای گروه جهادی دانش آموزی ملتمسانه نیازمند دعای خیر مردم شهرستان دشتستان می باشند.

من الله توفیق

حیدر بردبارنسب - فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی باقرالعلوم (ع) شهرستان دشتستان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه