سه شنبه, 14 تیر 1401 - Tuesday, 05 July 2022

سخن مردم : پیام تبریک شهردار خارگ بمناسبت روز شوراها

96709250 23b6 4a92 a5a0 4e5bfaa368cf 20190126 090241

به گزارش سخن مردم : عبدالحمید صفایی شهردار خارگ در پیامی روز شوراها را تبریک گفت.

بسمه تعالی

سپاس و ثنای بی حد بر خالقی که به لطف استقرار مستحکم جمهوری اسلامی ایران و در راستای احترام و اکرام به شخصیت و هویت انسان و مردم عزیز ایران نهادی به نام شورای اسلامی در این کشور شکل گرفت.

بی شک همراهی ، حضور و مشارکت گسـترده مردم یکی از پایه های اصلی تحـقق انقلاب اسلامی و عاملی اساسی در استمـرار آن بوده و هسـت و شـوراها نیز با دارا بودن ماهیتی مردمی و نشـات گرفتـه از آرای مـردم ، نقـش بسزایی در تــداوم و پیشرفت و حرکت رو به رشد این نظام الهی و مردمی دارند.

نهاد شورا که شالوده ی آن ریشه در قرآن و مبانی دین مبین اسلامی دارد در واقع به فرایند واگذاری امور به مردم ، عینیت می بخشد و به برکت این اتفاق، نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و جامعه ای که در آن زندگی می کنند ، دو چندان می شود.

بدینوسیله اینجانب فرارسیدن نهم اردیبهشت ماه؛ روز ملی شوراهای اسلامی را بـه همه اعضای محترم شوراهای شهر و روستاهای ایران بویژه نمایندگان خـدوم مردم در جزیره خارگ تبریک عرض نموده و از خداوند سبـحان توفیق استمرار خدمت به مردم شریف این دیار توام با اهتمام به پیشرفت و توسعه عمرانی و فرهنگـی جزیره سربلند خارگ را برای ایشان مسئلت می نمایم.

عبدالحمید صفایی

شهردار خارگ

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه